تکریم و گره‌گشایی مشکلات مشتریان سرلوحه کار شعب بانک توسعه تعاون

تکریم و گره‌گشایی مشکلات مشتریان سرلوحه کار شعب بانک توسعه تعاون

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تکریم و گره‌گشایی از مشکلات مشتریان را سرلوحه کار شبکه شعب این بانک اعلام نمود.

چهارشنبه 8 مرداد 1399 ساعت 9:45

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در جلسه با مدیر، معاونین اداره شعب استان تهران و تعدادی از روسای شعب شهر تهران اظهار داشت: بیش از نیمی از جریان نقدینگی کشور در استان تهران در جریان است، ازاین‌رو شبکه بانکی بیشترین تمرکز را در این استان دارد.

وی بابیان این‌که کسب سهم مناسب از سبد سپرده‌ای استان تهران در تجهیز منابع برای تقویت بانکداری توسعه‌ای بسیار مؤثر است افزود: تأمین مالی بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی در نقاط مختلف کشور با اتکا به منابع سپرده‌ای استان تهران امکان‌پذیر است و درواقع منابع سپرده‌ای استان تهران می‌تواند پیش برنده جریان تولید در سراسر کشور قلمداد شود.

مهدیان با اشاره به اهمیت راهبردهای هفتگانه بانک توسعه تعاون اظهار داشت: هدف غایی و استراتژیک اتخاذ این راهبردها تقویت مشتری مداری و حداکثر نمودن رضایت مشتریان است و روسا و کارکنان شعب، با ارائه خدمات بهینه و راهنمایی مشتریان و رفتار نیک و اخلاق حسنه می‌توانند در افزایش رضایت مشتریان و احترام عمومی به مردم گام‌های مثبتی بردارند.

وی نقش ارزشمند تسهیلات خرد و عمومی را در رفع مشکلات معیشتی حائز اهمیت عنوان نمود و گفت: تسهیلات خرد با گره‌گشایی از مشکلات روزمره، نقش مؤثری در ایجاد امید و انگیزه به آحاد جامعه ایفا می‌کند و تأکید مدیران ارشد بانک همواره بر اعمال نهایت سهل و آسان‌گیری اعطای این‌گونه تسهیلات است.

مهدیان عملکرد مجموعه مدیریت شعب استان تهران را قابل‌قبول اعلام نمود و افزود: چنانچه روسای شعب باراهنمایی مؤثر و اتخاذ تدابیر هوشمندانه، در گره‌گشایی از مشکلات مراجعین حداکثر مراقبت را اعمال نمایند، توقعات مشتریان به شکل بهتری برآورده شده و بسیاری از انتظارات پاسخ داده می‌شود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تأکید نمود: چنانچه خدمات بانک با نیاز مشتری در تطابق نباشد یا مشتری تمایل برای دریافت خدمت مشابه از سایر بانک‌ها داشته باشد، اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند نهایت خوش‌رفتاری و اخلاق حسنه را در شعب اعمال نمایند، چراکه در بسیاری موارد ملاحظه شده رفتار خوش و احترام‌آمیز سبب بازگشت مجدد مشتری برای دریافت سایر خدمات به بانک خواهد شد.

در این جلسه سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: طی سال‌های اخیر روند کارآمدی و اثربخشی فعالیت بانک توسعه تعاون به نقطه مطلوب رسیده است و حفظ این روند و ارتقای سطح خدمات تخصصی بانک، با اتخاذ تدابیر هوشمندانه روسای شعب امکان‌پذیر است.

فتاحی صدور اوراق اسناد خزانه توسط مدیریت شعب استان تهران را گامی ارزشمند از سوی پرسنل این استان اعلام نمود و گفت: صدور این اوراق در راستای تقویت انضباط مالی سازمان تأمین اجتماعی و تسویه بدهی این سازمان با پیمانکاران و تأمین‌کنندگان دارو، شرایط مناسبی را برای ایفای نقش این سازمان در دوران بحرانی شیوع کرونا فراهم نمود.

وی با اشاره به این‌که روند روان‌سازی اعطای تسهیلات عمومی و خرد طی سال‌های اخیر در این بانک تداوم‌یافته است گفت: شرایط برای اعطای تسهیلات عمومی بر مبنای ارتباطات الکترونیک آماده می‌شود و چنانچه موضوع امضای الکترونیک مشتریان در شبکه بانکی ترویج یابد، بستر برای الکترونیکی شدن فرآیند تسهیلات عمومی بدون مراجعه به شعب امکان‌پذیر می‌گردد.

سعید معادی معاون شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون نیز در ادامه این جلسه گفت: میزان رضایت مشتریان برآیندی از خدمات بانکی و رفتار پرسنل است و این دو مقوله مکمل و پوشش‌دهنده یکدیگر هستند. وی اثربخشی خدمات کیفی را در سایه ارتباط صحیح انسانی دانست و آگاهی بخشی و اقناع صحیح مخاطب بانکی را از مهم‌ترین موارد مربوط به اخلاق حرفه‌ای اعلام نمود.

در این جلسه که با حضور احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب بانک توسعه تعاون نیز همراه بود، محمد شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران گزارشی جامع از عملکرد این استان طی چهار سال اخیر ارائه نمود.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 154

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 161

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 141

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 154

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 45

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 45

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 41

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 26

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 39

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 29

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 37

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 19

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 30

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 30

بانک‌پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی، تسهیلات اعطا می‌کند

بانک‌پاسارگاد در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می‌کند.

 • 33

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

 • 34

از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان دریغ نخواهیم کرد

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد.

 • 31

تقویت ۲۶۵۱۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۶۵۱۶ واحدی معادل ۲.۱۷ درصد به رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۹۹ واحدی به رقم ۱۵ هزار و ۹۹۴ واحد رسید

 • 39

حمایت۱۰۲۰میلیاردی از مرکزلجستیک وپایانه صادرات محصولات کشاورزی

بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی با حمایت و مشارکت ۱۰۲۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی در استان مازندران راه اندازی شده است.

 • 31

ایده‌ نو بانک مهر ایران برای استفاده مستمر از تسهیلات قرض‌الحسنه

در طرح «اندوخته اجتماعی» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با پس‌انداز مبالغ اندک خود به‌صورت ماهانه، بیش از یک بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 • 42