تکریم و گره‌گشایی مشکلات مشتریان سرلوحه کار شعب بانک توسعه تعاون

تکریم و گره‌گشایی مشکلات مشتریان سرلوحه کار شعب بانک توسعه تعاون

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تکریم و گره‌گشایی از مشکلات مشتریان را سرلوحه کار شبکه شعب این بانک اعلام نمود.

چهارشنبه 8 مرداد 1399 ساعت 9:45

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در جلسه با مدیر، معاونین اداره شعب استان تهران و تعدادی از روسای شعب شهر تهران اظهار داشت: بیش از نیمی از جریان نقدینگی کشور در استان تهران در جریان است، ازاین‌رو شبکه بانکی بیشترین تمرکز را در این استان دارد.

وی بابیان این‌که کسب سهم مناسب از سبد سپرده‌ای استان تهران در تجهیز منابع برای تقویت بانکداری توسعه‌ای بسیار مؤثر است افزود: تأمین مالی بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی در نقاط مختلف کشور با اتکا به منابع سپرده‌ای استان تهران امکان‌پذیر است و درواقع منابع سپرده‌ای استان تهران می‌تواند پیش برنده جریان تولید در سراسر کشور قلمداد شود.

مهدیان با اشاره به اهمیت راهبردهای هفتگانه بانک توسعه تعاون اظهار داشت: هدف غایی و استراتژیک اتخاذ این راهبردها تقویت مشتری مداری و حداکثر نمودن رضایت مشتریان است و روسا و کارکنان شعب، با ارائه خدمات بهینه و راهنمایی مشتریان و رفتار نیک و اخلاق حسنه می‌توانند در افزایش رضایت مشتریان و احترام عمومی به مردم گام‌های مثبتی بردارند.

وی نقش ارزشمند تسهیلات خرد و عمومی را در رفع مشکلات معیشتی حائز اهمیت عنوان نمود و گفت: تسهیلات خرد با گره‌گشایی از مشکلات روزمره، نقش مؤثری در ایجاد امید و انگیزه به آحاد جامعه ایفا می‌کند و تأکید مدیران ارشد بانک همواره بر اعمال نهایت سهل و آسان‌گیری اعطای این‌گونه تسهیلات است.

مهدیان عملکرد مجموعه مدیریت شعب استان تهران را قابل‌قبول اعلام نمود و افزود: چنانچه روسای شعب باراهنمایی مؤثر و اتخاذ تدابیر هوشمندانه، در گره‌گشایی از مشکلات مراجعین حداکثر مراقبت را اعمال نمایند، توقعات مشتریان به شکل بهتری برآورده شده و بسیاری از انتظارات پاسخ داده می‌شود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تأکید نمود: چنانچه خدمات بانک با نیاز مشتری در تطابق نباشد یا مشتری تمایل برای دریافت خدمت مشابه از سایر بانک‌ها داشته باشد، اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند نهایت خوش‌رفتاری و اخلاق حسنه را در شعب اعمال نمایند، چراکه در بسیاری موارد ملاحظه شده رفتار خوش و احترام‌آمیز سبب بازگشت مجدد مشتری برای دریافت سایر خدمات به بانک خواهد شد.

در این جلسه سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: طی سال‌های اخیر روند کارآمدی و اثربخشی فعالیت بانک توسعه تعاون به نقطه مطلوب رسیده است و حفظ این روند و ارتقای سطح خدمات تخصصی بانک، با اتخاذ تدابیر هوشمندانه روسای شعب امکان‌پذیر است.

فتاحی صدور اوراق اسناد خزانه توسط مدیریت شعب استان تهران را گامی ارزشمند از سوی پرسنل این استان اعلام نمود و گفت: صدور این اوراق در راستای تقویت انضباط مالی سازمان تأمین اجتماعی و تسویه بدهی این سازمان با پیمانکاران و تأمین‌کنندگان دارو، شرایط مناسبی را برای ایفای نقش این سازمان در دوران بحرانی شیوع کرونا فراهم نمود.

وی با اشاره به این‌که روند روان‌سازی اعطای تسهیلات عمومی و خرد طی سال‌های اخیر در این بانک تداوم‌یافته است گفت: شرایط برای اعطای تسهیلات عمومی بر مبنای ارتباطات الکترونیک آماده می‌شود و چنانچه موضوع امضای الکترونیک مشتریان در شبکه بانکی ترویج یابد، بستر برای الکترونیکی شدن فرآیند تسهیلات عمومی بدون مراجعه به شعب امکان‌پذیر می‌گردد.

سعید معادی معاون شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون نیز در ادامه این جلسه گفت: میزان رضایت مشتریان برآیندی از خدمات بانکی و رفتار پرسنل است و این دو مقوله مکمل و پوشش‌دهنده یکدیگر هستند. وی اثربخشی خدمات کیفی را در سایه ارتباط صحیح انسانی دانست و آگاهی بخشی و اقناع صحیح مخاطب بانکی را از مهم‌ترین موارد مربوط به اخلاق حرفه‌ای اعلام نمود.

در این جلسه که با حضور احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب بانک توسعه تعاون نیز همراه بود، محمد شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران گزارشی جامع از عملکرد این استان طی چهار سال اخیر ارائه نمود.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پذیرش ۲۵۶ شرکت جدید در بورس

معاون طرح و برنامه وزارت صمت از آمادگی ۲۵۶ شرکت جدید برای پذیرش در بورس خبر داد.

 • 37

مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل این بانک برگزار شد.

 • 41

رتبه اول بانک پاسارگاد در خاورمیانه بر اساس معیار بازده سرمایه

در تازه ترین رتبه بندی موسسه بین المللی معتبر «بنکر»، بانک پاسارگاد، بر اساس معیار بازده سرمایه، رتبه اول را در میان بانک های خاورمیانه به خود اختصاص داده است.

 • 43

شاخص بورس۴۵۹۷ واحد کاهش یافت

شاخص بورس روز جاری باز هم با نوسان مواجه شد به طوری که با افت بیش از ۴۵۰۰ واحدی در پایان معاملات به یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۵۱۰ واحد رسید.

 • 27

تمدید مجدد پذیره‌نویسی واحدهای پالایشی یکم ازدرگاه‌های بانک تجارت

سازمان خصوصی‌سازی در اطلاعیه‌ای جدید مهلت پذیره‌نویسی واحد های پالایشی یکم را تا تاریخ یکشنبه سی‌ام شهریور ۹۹ تمدید کرد.

 • 24

افزایش سرمایه بانک کارآفرین به ۴۰ هزار میلیارد ریال تصویب شد

افزایش سرمایه بانک کارآفرین در مجمع عمومی فوق‌العاده بانک از ۸۵۰۰ میلیارد ریال به ۴۰ هزار میلیارد ریال به تصویب سهامداران رسید.

 • 26

عملیاتی شدن نخستین گام فروش شفاف املاک بانکی

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالا از عملیاتی شدن و فروش موفقیت آمیز اموال غیرمنقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 22

عرضه ۱۲ بنگاه در راه تالار شیشه‌ای

رییس سازمان خصوصی‌سازی از آماده‌سازی ورود ۱۲ بنگاه دیگر از جمله سه هلدینگ نیروگاهی در بورس خبر داد.

 • 23

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا، افزایش شفافیت، تمرکز بر بانکداری حرفه‌ای، حرکت در چهارچوب استانداردهای صنعت بانکداری و مولد سازی دارایی‌های راکد است.

 • 25

اتخاذ سیاست‌های انبساطی مالی در سال آینده

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه سیاست‌های مالی سال آینده انبساطی خواهد بود، گفت: برای تحقق این سیاست و جهت‌گیری کلان بودجه سال آینده باید منابع پایدار درآمدی پیش‌بینی شود.

 • 23

بررسی طرح «جهش تولید دانش بنیان» در دولت

معاونت امور مجلس رییس جمهور طی پیشنهادی، خواستار بررسی و تصویب طرح «جهش تولید دانش بنیان» در کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست دولت شد.

 • 11

قیمت سبد نفتی اوپک از ۴۱ دلار گذشت

قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از مرز ۴۱ دلار گذشت.

 • 25

جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 27

پرداخت بدهی‌های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده

شهردار کلانشهر اراک از پرداخت بدهی‌های این شهرداری به بانک شهر طی یک ماه آینده خبر داد و افزود امیدواریم با تحقق این مهم بتوانیم بیش از پیش از ظرفیت‌های این بانک درتحقق اهداف مدیریت شهری استفاده کنیم.

 • 21

پشتیبانی بانک پارسیان از طرح‌های زیربنایی و مولد اقتصاد

در راستای توسعه همکاری های بانک پارسیان با واحدهای تولیدی، مدیرعامل و دیگر مدیران بانک پارسیان همزمان با سالروز تاسیس این بانک از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران دیدن کردند.

 • 39

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق پارسیان

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان برگزار شد.

 • 33

آماده‌سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس

رییس سازمان خصوصی سازی از آماده سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس خبر داد.

 • 25

پیش‌بینی خروج ۲۰۰ میلیارد دلار پول از بورس‌های بین‌المللی

بانک جی‌پی مورگان آمریکا پیش بینی کرد، صندوق‌های بازنشستگی و صندوق‌های منابع ملی کشورها در سه ماه جاری ۲۰۰ میلیارد دلار پول خود را از بورس‌های بین‌المللی بیرون خواهند کشید.

 • 28

فروش اموال غیرمنقول بانک‌ها از طریق بورس کالا

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از فروش اموال غیر منقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 23

آمادگی صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه

صندوق توسعه ملی آمادگی خود را جهت سپرده‌گذاری در صندوق تثبیت بازار سرمایه اعلام کرد.

 • 11