تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با انعقاد تفاهمنامه‌ای، بر تقویت تعاملات فی‌مابین تاکید کردند.

دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 20:15

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از ایسنا 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملت، در چارچوب این تفاهمنامه که به امضای محمد بیگدلی، مدیرعامل این بانک و مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رسید، سطح همکاری‌های متقابل از طریق تمرکز حساب‌های صندوق و شرکت‌های زیرمجموعه آن در بانک ملت و همچنین گسترش بسترهای مناسب برای ارائه خمات بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک، ارتقا می‌یابد.

بر اساس این تفاهمنامه که اعتبار زمانی آن یک سال تعیین شده و با توافق طرفین برای سال یا سال‌های بعدی قابل تمدید می‌باشد، بانک ملت انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و کارگزاری و خدمات ارزی را به صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما ارائه می‌کند.

محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضا و تبادل این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که همکاری بانک و سازمان صداوسیما سابقه‌ای بیش از ۱۵ سال دارد، اظهار داشت: انعقاد این تفاهمنامه به تقویت این تعاملات کمک می‌کند.

وی با تاکید بر این نکته که هم بانک و هم سازمان صداوسیما و هم صندوق بازنشستگی کارکنان این سازمان، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی دارند، افزود: ارائه خدمات متنوع و متفاوت به صندوق، موضوع اصلی این تفاهمنامه است ولی آنچه مهم است رابطه برد- برد و تعامل دوطرفه در انجام این کار است تا بدین ترتیب هر دو مجموعه منتفع شوند.

بیگدلی، پیشنهادات ارائه شده از سوی مسئولان صندوق را برای تقویت همکاری‌ها قابل بررسی خواند و گفت: بانک ملت آماده ارائه خدمات ویژه به بازنشستگان تحت پوشش صندوق در بخش‌های مختلف در چارچوب ضوابط و مقررات جاری است.

وی در عین حال از آمادگی این بانک برای مشارکت با شرکت‌های زیرمجموعه صندوق در پروژه‌های مختلف خبر داد و اضافه کرد: در بخش بیمه، اعتبارات، صرافی،  ارز و بین‌الملل هم آماده بررسی نیازها و ارائه راه‌حل‌های مناسب هستیم.

مدیرعامل بانک ملت در عین حال از مسئولان مربوطه خواست تا گزارش پیشرفت تفاهمنامه را هر سه ماه یک بار ارائه کنند تا در صورت وجود مشکلات، به سرعت رفع شود.

وی اظهار امیدواری کرد که تفاهمنامه مذکور برای هر دو طرف منشا خیر و برکت باشد و به پیشبرد اهداف دو مجموعه کمک کند.

مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز در سخنانی با قدردانی از دست‌اندرکاران بانک ملت بابت انعقاد این تفاهمنامه، تاکید کرد: خوشبختانه این بانک، بانکی خوشنام با تعداد زیاد مشتریان است و صندوق آمادگی دارد تا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه تبلیغات، همکاری‌های مشترکی را با بانک داشته باشد.

وی با اشاره به این نکته که ۱۴ هزار نفر بازنشسته سازمان صداوسیما تحت پوشش صندوق هستند، اعلام کرد که ۱۰ هزار نفر از این تعداد، از شعبه بانک ملت حقوق خود را دریافت می‌کنند و در واقع این بانک، بانک اصلی صندوق برای ارائه خدمات به بازنشستگان صداوسیما است.

رضایی از مدیران بانک ملت خواست تا در قالب تفاهمنامه، خدمات ویژه‌ای را به بازنشستگان تحت پوشش صندوق ارائه کنند.

وی با قدردانی از مسئولان بانک ملت که تاکنون همکاری‌های خوبی با صندوق بازنشستگی کارکنان صداوسیما داشته‌اند، گفت: این تفاهمنامه، گام بلندی برای تقویت روابط و بهره‌مند شدن دو طرف از افزایش تعاملات است.

رضایی در عین حال، پیشنهاداتی را برای همکاری با بانک ملت در زمینه‌های مختلف ارائه داد که مدیرعامل بانک ملت بررسی هریک از پیشنهادات را به مدیران بخش‌های مختلف بانک محول کرد.

بهمن اسکندری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری شرکتی و تجاری هم در سخنانی با اشاره به این نکته که این بانک با نگاه بلندمدت و بینش آینده‌نگر خود، بین مشتریان تفاوت قائل می‌شود، اظهار داشت: بانک ملت به مشتریان ارزنده و ویژه نگاه خاصی دارد و همیشه در کنار آنها هست.

همچنین بهمن اسکندری و سعید نصری، معاونان مدیرعامل، توحید اسدی، مشاور عالی مدیرعامل، محمدعلی خادمی و مسعود نصر اصفهانی، مدیران امور، محمدرضا جنگجو، رییس اداره کل بانکداری شرکتی، علی محمدی، مدیر شعب منطقه پنج تهران و نادری نسب رییس شعبه سازمان گسترش بانک ملت و همچنین معاونان رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

دلار ۱۲۹۹۰ تومان شد

قیمت دلار در صرافی‌ های بانک‌ها ۱۲هزار و ۹۹۰ تومان تعیین شده است.

 • 3

بهبود اقتصاد با قطع بندناف درآمدهای نفتی ممکن است

تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی گفت: بهتر شدن شرایط اقتصادی کشور با قطع شدن بند ناف درآمدهای نفتی امکان پذیر است.

 • 3

آیا ابر بانک سپه برای بانک‌های نظامی معجزه می‌کند؟/ کامران ندری: جلوی فعالیت اقتصادی نهادهای نظامی باید گرفته شود

کامران ندری می‌گوید: این بار نباید به نیرو‌های مسلح اجازه داد تا بانک‌ها را خریداری کنند زیرا فعالیت نیرو‌های نظامی در کشور مشخص است و نباید وارد حوزه اقتصادی با هدف سودآوری شوند، زیرا با توجه به نفوذ نیرو‌های نظامی در کشور و در ارکان سیاسی این گروه دارای قدرت انحصاری می‌شوند و رقابت را در اقتصاد ت ...

 • 2

بیشترین شکایت در قصور پزشکی در حوزه جراحی زنان و زایمان است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با تشریح عملکرد این سازمان در یکسال گذشته بیشترین مورد شکایت در قصور پزشکی را در حوزه جراحی زنان و زایمان اعلام کرد.

 • 3

ارزش لیر ترکیه سقوط کرد

تهران - ایرنا - ترکیه پس از بحران ارزی در مرداد سال گذشته و سقوط ارزش لیر، بار دیگر شاهد سقوط پنج درصدی ارزش پول ملی خود شد.

 • 4

مردم از اتصال به وای‌فای اماکن ناشناس خودداری کنند

تهران- ایرنا - معاون اجتماعی پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات) نیروی انتظامی گفت: هموطنان و مسافران نوروزی سعی کنند برای جلوگیری از سوءاستفاده به خصوص در طول سفرهای نوروزی، از مودم‌های جیبی یا اینترنت همراه استفاده و از اتصال به وای‌فای اماکن ناشناس خودداری کنند.

 • 3

بازدید همتی از صرافی‌های تهران

براساس تصمیم بانک مرکزی صرافی‌های ملی، پارسیان، کارآفرین، رفاه، شهر، سینا، مسکن و تجارت طی امروز و فردا، نیازهای ارزی هموطنان را تأمین می‌کنند.

 • 3

آمریکا تعدادی از بانک های دولتی ونزوئلا را تحریم کرد

تهران – ایرنا – به گزارش خبرگزاری رویترز، یک روز پس از بازداشت دستیار ارشد رهبر مخالفان دولت ونزوئلا، آمریکا تعدادی از بانک های دولتی این کشور را تحریم نمود.

 • 3

راهکار رییس بانک مرکزی درباره ارزان شدن ارز به نظر

اقتصادنیوز:‌ رئیس‌کل بانک مرکزی با اشاره به تعداد زیاد رانت‌خواران و اینکه با اعمال نفوذ از بانک‌ها وام گرفتند، اعلام کرد: هنوز هم نرخ ارز واقعی نیست ولی فشار روانی وجود دارد. اگر مردم وارد خرید و فروش ارز نشوند، نرخ‌ها به سرعت کاهش می‌یابد.

 • 2

آمریکا چندین بانک ونزوئلا را تحریم کرد

به دنبال بازداشت چندین نفر از مقامات دولت در سایه ونزوئلا، آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه این کشور وضع کرد.

 • 3

پوند تقویت شد

به دنبال توافق سر تمدید مهلت برگزیت، ارزش پوند تقویت شد.

 • 3

افراد مجهول‌الهویه هویت‌یابی می‌شوند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بهزیستی کشور از هویت‌یابی افراد مجهول‌الهویه خبر داد و گفت: دست کم 2 ماه زمان نیاز است تا هویت این افراد شناسایی یا با همکاری ثبت احوال برای آنان هویت جدیدی ایجاد شود.

 • 4

تحریم‌های جدید آمریکا علیه چند بانک ونزوئلا

واشنگتن تحریم‌های جدیدی را علیه چند بانک ونزوئلا شامل "بانک توسعه اقتصادی و اجتماعی ونزوئلا" و چهار شرکت وابسته به آن اعمال کرد.

 • 2

خروج ۱.۲ تریلیون یورو دارایی ۷ بانک بزرگ از بریتانیا

بانک مرکزی اروپا اعلام کرد: ۷ بانک بزرگ سرمایه‌گذاری در حدود ۱.۲ تریلیون یورو از دارایی‌های خود را از برگزیت به منطقه دیگری از اروپا انتقال خواهند داد.

 • 4

سقوط سنگین قیمت نفت با نگرانی از کند شدن رشد اقتصاد جهان

درحالی‌که با تمرکز سرمایه‌گذاران به عدم پیشرفت مذاکرات تجاری و داده‌های اقتصادی هشداردهنده آلمان و آمریکا، نگرانی از کند شدن شدید اقتصاد جهانی و کاهش تقاضای نفت تشدید شد، قیمت نفت سقوط کرد.

 • 4

جمهوری اسلواکی به دانشجویان دکتری بورس تحصیلی می دهد

جمهوری اسلواکی به اساتید دانشگاهی، دانشجویان مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) و پژوهشگران برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ بورس تحصیلی می دهد.

 • 3

آمریکا سراغ ذخایر اضطراری نفتی رفت!

وزارت انرژی آمریکا ۴.۳۲ میلیون بشکه نفت شیرین از ذخایر نفت استراتژیک خود به ارزش بیش از ۲۸۵.۷ میلیون دلار که قیمت آن به طور میانگین ۶۶.۱۴ دلار در هر بشکه می‌شود را فروخته است.

 • 3

وزیر اسرائیلی به بحرین سفر می‌کند

یک نویسنده و تحلیلگر سیاسی اسرائیلی تاکید کرد که از وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی برای سفر به یک کشور حاشیه خلیج فارس دعوت به عمل آمده است.

 • 4

وزیر اقتصاد: اگر شرایط فعلی اقتصاد مدیریت نشود وضع بدتر می‌شود/

فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص وضعیت اقتصادی ایران گفت: اقتصاد کشور البته نه به آن شدت که گفته می‌شود شرایط سختی دارد و این شرایط سخت اگر مدیریت نشود ممکن که مراتب سختی آن بیشتر شود.

 • 9