تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با انعقاد تفاهمنامه‌ای، بر تقویت تعاملات فی‌مابین تاکید کردند.

دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 20:15

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از ایسنا 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملت، در چارچوب این تفاهمنامه که به امضای محمد بیگدلی، مدیرعامل این بانک و مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رسید، سطح همکاری‌های متقابل از طریق تمرکز حساب‌های صندوق و شرکت‌های زیرمجموعه آن در بانک ملت و همچنین گسترش بسترهای مناسب برای ارائه خمات بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک، ارتقا می‌یابد.

بر اساس این تفاهمنامه که اعتبار زمانی آن یک سال تعیین شده و با توافق طرفین برای سال یا سال‌های بعدی قابل تمدید می‌باشد، بانک ملت انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و کارگزاری و خدمات ارزی را به صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما ارائه می‌کند.

محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضا و تبادل این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که همکاری بانک و سازمان صداوسیما سابقه‌ای بیش از ۱۵ سال دارد، اظهار داشت: انعقاد این تفاهمنامه به تقویت این تعاملات کمک می‌کند.

وی با تاکید بر این نکته که هم بانک و هم سازمان صداوسیما و هم صندوق بازنشستگی کارکنان این سازمان، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی دارند، افزود: ارائه خدمات متنوع و متفاوت به صندوق، موضوع اصلی این تفاهمنامه است ولی آنچه مهم است رابطه برد- برد و تعامل دوطرفه در انجام این کار است تا بدین ترتیب هر دو مجموعه منتفع شوند.

بیگدلی، پیشنهادات ارائه شده از سوی مسئولان صندوق را برای تقویت همکاری‌ها قابل بررسی خواند و گفت: بانک ملت آماده ارائه خدمات ویژه به بازنشستگان تحت پوشش صندوق در بخش‌های مختلف در چارچوب ضوابط و مقررات جاری است.

وی در عین حال از آمادگی این بانک برای مشارکت با شرکت‌های زیرمجموعه صندوق در پروژه‌های مختلف خبر داد و اضافه کرد: در بخش بیمه، اعتبارات، صرافی،  ارز و بین‌الملل هم آماده بررسی نیازها و ارائه راه‌حل‌های مناسب هستیم.

مدیرعامل بانک ملت در عین حال از مسئولان مربوطه خواست تا گزارش پیشرفت تفاهمنامه را هر سه ماه یک بار ارائه کنند تا در صورت وجود مشکلات، به سرعت رفع شود.

وی اظهار امیدواری کرد که تفاهمنامه مذکور برای هر دو طرف منشا خیر و برکت باشد و به پیشبرد اهداف دو مجموعه کمک کند.

مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز در سخنانی با قدردانی از دست‌اندرکاران بانک ملت بابت انعقاد این تفاهمنامه، تاکید کرد: خوشبختانه این بانک، بانکی خوشنام با تعداد زیاد مشتریان است و صندوق آمادگی دارد تا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه تبلیغات، همکاری‌های مشترکی را با بانک داشته باشد.

وی با اشاره به این نکته که ۱۴ هزار نفر بازنشسته سازمان صداوسیما تحت پوشش صندوق هستند، اعلام کرد که ۱۰ هزار نفر از این تعداد، از شعبه بانک ملت حقوق خود را دریافت می‌کنند و در واقع این بانک، بانک اصلی صندوق برای ارائه خدمات به بازنشستگان صداوسیما است.

رضایی از مدیران بانک ملت خواست تا در قالب تفاهمنامه، خدمات ویژه‌ای را به بازنشستگان تحت پوشش صندوق ارائه کنند.

وی با قدردانی از مسئولان بانک ملت که تاکنون همکاری‌های خوبی با صندوق بازنشستگی کارکنان صداوسیما داشته‌اند، گفت: این تفاهمنامه، گام بلندی برای تقویت روابط و بهره‌مند شدن دو طرف از افزایش تعاملات است.

رضایی در عین حال، پیشنهاداتی را برای همکاری با بانک ملت در زمینه‌های مختلف ارائه داد که مدیرعامل بانک ملت بررسی هریک از پیشنهادات را به مدیران بخش‌های مختلف بانک محول کرد.

بهمن اسکندری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری شرکتی و تجاری هم در سخنانی با اشاره به این نکته که این بانک با نگاه بلندمدت و بینش آینده‌نگر خود، بین مشتریان تفاوت قائل می‌شود، اظهار داشت: بانک ملت به مشتریان ارزنده و ویژه نگاه خاصی دارد و همیشه در کنار آنها هست.

همچنین بهمن اسکندری و سعید نصری، معاونان مدیرعامل، توحید اسدی، مشاور عالی مدیرعامل، محمدعلی خادمی و مسعود نصر اصفهانی، مدیران امور، محمدرضا جنگجو، رییس اداره کل بانکداری شرکتی، علی محمدی، مدیر شعب منطقه پنج تهران و نادری نسب رییس شعبه سازمان گسترش بانک ملت و همچنین معاونان رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

واکنش بورس به قانون مالیات بر عایدی سرمایه

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: تصویب قانون مالیات بر عایدی سرمایه دلالی و سفته‌بازی را در بازارهای مالی کاهش می‌دهد و این قانون می‌تواند به رونق بازار سرمایه کمک کند.

 • 30

نسبت هزینه به درآمد آمریکایی‌ها چه قدر است؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد مدرک تحصیلی ارتباط زیادی با هزینه و درامد شهروندان آمریکایی دارد.

 • 123

کاهش رشد اقتصادی پاکستان

رشد اقتصادی پاکستان به 3.29 درصد کاهش یافت.

 • 110

نرخ منطقی ارز از روز شنبه/ بانک مرکزی بر بازار ارز مسلط است

رییس کل بانک مرکزی با بیان هیچیک از بنیان های اقتصادی تعیین کننده نرخ ارز تغییری نکرده است، گفت: روز شنبه بازار ارز به طور جدی با نرخ منطقی به مانند چند روز گذشته، کار خود را آغاز می کند.

 • 166

اجرای طرح نسخه الکترونیک بیمه سلامت در یزد

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد از اجرای طرح نسخه الکترونیک بیمه سلامت در یزد تا پایان سال جاری خبر داد.

 • 87

بیماری این کودکان دردآور است

بیماری SMA به عنوان یک اختلال ژنتیکی، برخی خانواده ها درگیر مشکلات و هزینه های سنگینی ساخته است که نیازمند حمایت وزارت بهداشت و دولت هستند.

 • 92

جزئیاتی از هیوندای پالیسید، رقیب ارزان فورد اکسپلورر (+عکس)

سامانه هدایتگر پارک و سیستم کنترل کروز هوشمند نیز از دیگر گزینه‌های این خودرو در نسخه استاندارد محسوب می‌شود.

 • 103

سکه طرح جدید ۲۳ خرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان رسید

در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان رسید.

 • 98

هیأت مدیره بانک سرمایه تغییر کرد

بانک سرمایه در جلسه مجمع عمومی سهامداران، ترکیب جدید هیات مدیره خود را شناخت.

 • 106

جهش ۳ درصدی قیمت نفت با انفجار نفتکش‌ها در دریای عمان

ظهر پنج‌شنبه، با گزارشاتی از انفجار ۲ نفتکش در دریای عمان، در نزدیکی خط ساحلی ایران، قیمت نفت ۳ درصد جهش کرد.

 • 97

نحوه فعالیت صرافان در بازار متشکل ارزی بررسی شد

جلسه بحث و بررسی عملیاتی شدن و آغاز به کار بازار متشکل ارزی با حضور هیات مدیره این شرکت و برخی صرافان سراسر کشور برگزار شد.

 • 103

ترکیب جدید هیات مدیره بانک سرمایه

بانک سرمایه در جلسه مجمع عمومی سهامداران، ترکیب جدید هیات مدیره خود را شناخت.

 • 98

معوقات بانکی تسهیلات اعتبارسنجی شده دو دهم درصد است

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: معوقات تسهیلاتی که با اعتبارسنجی پرداخت می‌شود، دو دهم درصد است.

 • 100

معوقات بانکی تسهیلات اعتبارسنجی شده دو دهم درصد است

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: معوقات تسهیلاتی که با اعتبارسنجی پرداخت می‌شود، دو دهم درصد است.

 • 100

توسعه صادرات یکی از نقش‌های بزرگ تعاونی‌هاست

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: تعاون بار معنایی خاصی مبتنی بر ارزش‌های ملی و دینی ما دارد و به اتکای همین بارمعنایی، تعاون می‌تواند قوی‌تر و بهتر از دولت و بخش خصوصی در عرصه اقتصاد وارد شود.

 • 90

خبر حمله به دو نفتکش قیمت نفت را بالا برد

خبر حمله به دو نفت‌کش در دریای عمان قیمت نفت در بازارهای جهانی را ۲.۵ دلار بالا برد.

 • 95

وزیر اقتصاد: واردات کالاهای اساسی افزایش یافت

وزیر اقتصاد گفت: در سه‌ ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته، واردات کالاهای اساسی رشد قابل‌توجهی داشته و در برخی از اقلام بیش از دو برابر واردات صورت گرفته است.

 • 20

بانک‌ها ۱۲ هزار میلیارد تومان اموال مازاد را فروختند

معاون امور بانک وزیر اقتصاد از فروش ۴۰ هزار میلیارد تومان اموال مازاد بانک ها تا پایان سال جاری در کشور خبر داد و گفت طی یک سال گذشته ۱۲ هزار میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها فروخته شد.

 • 95