تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

تقویت همکاری‌های بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما

بانک ملت و صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با انعقاد تفاهمنامه‌ای، بر تقویت تعاملات فی‌مابین تاکید کردند.

دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 20:15

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از ایسنا 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملت، در چارچوب این تفاهمنامه که به امضای محمد بیگدلی، مدیرعامل این بانک و مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رسید، سطح همکاری‌های متقابل از طریق تمرکز حساب‌های صندوق و شرکت‌های زیرمجموعه آن در بانک ملت و همچنین گسترش بسترهای مناسب برای ارائه خمات بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک، ارتقا می‌یابد.

بر اساس این تفاهمنامه که اعتبار زمانی آن یک سال تعیین شده و با توافق طرفین برای سال یا سال‌های بعدی قابل تمدید می‌باشد، بانک ملت انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و کارگزاری و خدمات ارزی را به صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما ارائه می‌کند.

محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضا و تبادل این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که همکاری بانک و سازمان صداوسیما سابقه‌ای بیش از ۱۵ سال دارد، اظهار داشت: انعقاد این تفاهمنامه به تقویت این تعاملات کمک می‌کند.

وی با تاکید بر این نکته که هم بانک و هم سازمان صداوسیما و هم صندوق بازنشستگی کارکنان این سازمان، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی دارند، افزود: ارائه خدمات متنوع و متفاوت به صندوق، موضوع اصلی این تفاهمنامه است ولی آنچه مهم است رابطه برد- برد و تعامل دوطرفه در انجام این کار است تا بدین ترتیب هر دو مجموعه منتفع شوند.

بیگدلی، پیشنهادات ارائه شده از سوی مسئولان صندوق را برای تقویت همکاری‌ها قابل بررسی خواند و گفت: بانک ملت آماده ارائه خدمات ویژه به بازنشستگان تحت پوشش صندوق در بخش‌های مختلف در چارچوب ضوابط و مقررات جاری است.

وی در عین حال از آمادگی این بانک برای مشارکت با شرکت‌های زیرمجموعه صندوق در پروژه‌های مختلف خبر داد و اضافه کرد: در بخش بیمه، اعتبارات، صرافی،  ارز و بین‌الملل هم آماده بررسی نیازها و ارائه راه‌حل‌های مناسب هستیم.

مدیرعامل بانک ملت در عین حال از مسئولان مربوطه خواست تا گزارش پیشرفت تفاهمنامه را هر سه ماه یک بار ارائه کنند تا در صورت وجود مشکلات، به سرعت رفع شود.

وی اظهار امیدواری کرد که تفاهمنامه مذکور برای هر دو طرف منشا خیر و برکت باشد و به پیشبرد اهداف دو مجموعه کمک کند.

مجتبی رضایی، رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز در سخنانی با قدردانی از دست‌اندرکاران بانک ملت بابت انعقاد این تفاهمنامه، تاکید کرد: خوشبختانه این بانک، بانکی خوشنام با تعداد زیاد مشتریان است و صندوق آمادگی دارد تا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه تبلیغات، همکاری‌های مشترکی را با بانک داشته باشد.

وی با اشاره به این نکته که ۱۴ هزار نفر بازنشسته سازمان صداوسیما تحت پوشش صندوق هستند، اعلام کرد که ۱۰ هزار نفر از این تعداد، از شعبه بانک ملت حقوق خود را دریافت می‌کنند و در واقع این بانک، بانک اصلی صندوق برای ارائه خدمات به بازنشستگان صداوسیما است.

رضایی از مدیران بانک ملت خواست تا در قالب تفاهمنامه، خدمات ویژه‌ای را به بازنشستگان تحت پوشش صندوق ارائه کنند.

وی با قدردانی از مسئولان بانک ملت که تاکنون همکاری‌های خوبی با صندوق بازنشستگی کارکنان صداوسیما داشته‌اند، گفت: این تفاهمنامه، گام بلندی برای تقویت روابط و بهره‌مند شدن دو طرف از افزایش تعاملات است.

رضایی در عین حال، پیشنهاداتی را برای همکاری با بانک ملت در زمینه‌های مختلف ارائه داد که مدیرعامل بانک ملت بررسی هریک از پیشنهادات را به مدیران بخش‌های مختلف بانک محول کرد.

بهمن اسکندری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری شرکتی و تجاری هم در سخنانی با اشاره به این نکته که این بانک با نگاه بلندمدت و بینش آینده‌نگر خود، بین مشتریان تفاوت قائل می‌شود، اظهار داشت: بانک ملت به مشتریان ارزنده و ویژه نگاه خاصی دارد و همیشه در کنار آنها هست.

همچنین بهمن اسکندری و سعید نصری، معاونان مدیرعامل، توحید اسدی، مشاور عالی مدیرعامل، محمدعلی خادمی و مسعود نصر اصفهانی، مدیران امور، محمدرضا جنگجو، رییس اداره کل بانکداری شرکتی، علی محمدی، مدیر شعب منطقه پنج تهران و نادری نسب رییس شعبه سازمان گسترش بانک ملت و همچنین معاونان رییس صندوق بازنشستگی کارکنان سازمان صداوسیما نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

بررسی عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در سال ۹۷ نشان می‌دهد که سهم وام ازدواج از این تسهیلات ۵۵ درصد کل بوده و تا نیمه دی ماه سال‌جاری، ۸۳۹ هزار نفر وام ازدواج دریافت کردند.

 • 2

حجم روابط تجاری روسیه-ژاپن به رکورد ۲۰ میلیارد دلار رسید

وزیر توسعه اقتصادی روسیه گفت: حجم روابط تجاری مسکو-توکیو در سال گذشته میلادی با ۲۰ درصد افزایش به ۲۰ میلیارد دلار رسید.

 • 2

وزیر نفت: چاه اکتشافی جزیره مینو به نفت رسید

وزیر نفت گفت: در چاه اکتشافی جزیره مینو در عمق 3 هزار و 770 متری به نفت رسیدیم.

 • 2

آنر وی ۲۰ موسکینو ادیشن رونمایی شد

آنر V20 موسکینو ادیشن به‌عنوان مدل ویژه‌ی گوشی پرچم‌دار آنر V20،‌ در جریان برگزاری رویداد ویژه‌ی آنر در شهر پاریس رونمایی شد.

 • 2

۷۰۰ میلیارد تومان وام تهیه کننده «شهرزاد» از بانک سرمایه!

رییس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان درباره نقش تهیه‌کننده سریال شهرزاد در پرونده بانک سرمایه توضیحاتی داد.

 • 2

کاهش بدهی های خارجی روسیه

بدهی روسیه تا ابتدای سال جاری میلادی ۱۲.۴ درصد کاهش یافته است.

 • 2

کاهش بدهی‌های خارجی روسیه

بدهی روسیه تا ابتدای سال جاری میلادی ۱۲.۴ درصد کاهش یافته است.

 • 2

بدبینی وزیر جدید به برنامه نفتی ۵۰۰ میلیارد دلاری کویت

وزیر نفت کویت در خصوص ضرورت و توانایی شرکت نفتی دولتی برای صرف ۵۰۰ میلیارد دلار روی یک برنامه توسعه تا سال ۲۰۴۰، بدبین است.

 • 2

برنامه بانک مرکزی برای تغییر و تحول جدی در صنعت پرداخت

مدیراداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از برنامه جدی این بانک برای تغییر و تحول در صنعت پرداخت خبر داد و گفت: دیگر بانک‌ها و psp ها قادر به تامین تمام نیازهای این بخش نیستند.

 • 2

این همه بانک یعنی این همه رباخواری

یک مرجع تقلید گفت: قدیم الایام کلا 4 بانک بود؛ این همه بانک یعنی این همه رباخواری! این نوع عملکرد ما سبب می‌شود که باران رحمت کمتر بیاید، آیا شجاعت ندارید این‌ها را پشت تریبون مجلس بیان کنید؟

 • 2

وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

یک مرجع تقلید گفت: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است؛ ما گفتیم 4 درصد بابت کارمزد بگیرید، اما یکبار نه هر سال!

 • 2

پزشکان در کدام کشورها بیشترین درآمد را دارند؟

در بیشتر کشورهای جهان پزشکان به دلیل ماهیت چالش برانگیز شغل خود و مسئولیتی که در برابر سلامت عمومی مردم دارند، بیشترین درآمدها را ‌کسب می‌کنند.

 • 3

مثلث خطای فردی

امین کریمی پژوهشگر اقتصاد رفتاری ...

 • 3

وقت «اشباع» در بازارها؟

دنیای اقتصاد : ...

 • 3

نقاط پرمعامله بورس در پاییز

فاطمه اسماعیلی‌ ...

 • 3

پرداخت وام‌ های قرض الحسنه به شیوه فعلی رباخواری آشکار است

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: این نوع قرض الحسنه ای که در بانک‌ها داده می‌شود، به طور حتم خلاف شرع و حرام است و نوعی رباخواری آشکار محسوب می‌شود.

 • 3

همتی: بر نوسانات بازار ارز غلبه کردیم/ وضعیت ذخایر ارزی کشور است

همتی با اعلام اینکه مشکلی برای ارز نداریم، گفت: افرادی که می گویند وضع ما خوب نیست، اصلاً اطلاعی از وضعیت ندارند.

 • 4