تقدیر مدیرعامل صندوق نوآوری وشکوفایی کشور ازعملکرد بانک ملی ایران

تقدیر مدیرعامل صندوق نوآوری وشکوفایی کشور ازعملکرد بانک ملی ایران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: بانک ملی ایران «شیخ الشیوخ» بانک های کشور است، گفت.

دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت 21:41

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حشمت الله عسگری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با بیان این که اقتصاد کشور بانک محور است و نمی توان این موضوع را انکار کرد، افزود: حمایت از تولید یک شعار نیست، بلکه راهی است که به خودکفایی کشور در بسیاری از بخش ها می انجامد، بنابراین همه ارکان کشور و در راس آنها نظام بانکی باید با همه توان از تولید حمایت کنند.

وی استان تهران را مصرف کننده بخش قابل توجهی از تسهیلات بانکی خواند و خاطرنشان کرد: حدود یک هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی و ۴۰۰ هزار واحد صنفی مستقر در تهران بدون حمایت بانک ها نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

معاون استاندار تهران بانک ملی ایران در حوزه حمایت از بنگاه های اقتصادی را سرلوحه نظام بانکی خواند و اظهار کرد: کمک بانک ها باید به موقع و به اندازه باشد تا تاثیر حداکثری را در به حرکت درآمدن چرخ تولید داشته باشد.

عسگری همچنین کاهش بروکراسی های اداری با رعایت قوانین و مقررات و نیز استفاده از همه ظرفیت ها در پرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی را خواستار شد و گفت: افزایش تعامل میان دستگاه های تصمیم گیر به ویژه استانداری و بانک ها باعث حفظ اشتغال موجود و ایجاد شغل جدید در همه حوزه های گردشگری، خدماتی، صنعتی و کشاورزی خواهد شد.

معاون شعب بانک ملی ایران نیز در این جلسه با بیان این که آمار عملکرد این بانک در حوزه کمک به تولیدکنندگان درخشان است، گفت: سیاست های کلان بانک ملی ایران همواره در حوزه حمایت از تولید و نیز تلاش برای افزایش اشتغال در کشور متمرکز بوده است.

حسن مونسان با تاکید بر این که تکالیف حاکمیتی بانک ملی ایران بسیار زیاد و منابع محدود است، اظهار کرد: با این حال محدودیت ها باعث نشده که فرایند پرداخت تسهیلات به بخش های اقتصادی مختلف با اختلال رو به رو شود.

وی رویکرد این بانک را کمک به توسعه کشور در همه ابعاد خواند و خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران در دایره آمار و ارقام محدود نمی ماند و از همه ظرفیت های قانونی خود برای کمک به پیشرفت کشور در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی استفاده خواهد کرد.

معاون شعب بانک ملی ایران با ارائه گزارشی از عملکرد این بانک در حوزه پرداخت تسهیلات به بخش های مختلف، گفت: اگر چه تهران حجم زیادی از تسهیلات بانک ملی ایران را به خود اختصاص داده است، اما سایر استان ها نیز به تناسب فعالیت خود سهم تسهیلاتی قابل توجهی را دریافت کرده اند و از این رو عدالت در پرداخت تسهیلات رعایت می شود.

مونسان با تقدیر از خدمات کارکنان بانک ملی ایران که بدون وقفه در حال پیاده سازی سیاست های ابلاغی در حوزه رونق و جهش تولید هستند، خاطرنشان کرد: زنجیره پرداخت تسهیلات فقط در اختیار بانک ها نیست و دستگاه های دیگری نیز در این زمینه نقش دارند، بنابراین کم کاری برخی دستگاه ها را نباید به پای بانک ها نوشت.

در این جلسه همچنین مدیران امور شعب تهران و مستقل، روسای ادارات پنج گانه تهران و روسای تعدادی از شعب مستقل بانک ملی ایران به همراه جمعی از مسئولان استانی مطالبی را درباره نقش بانک ملی در تحقق شعار سال، چگونگی کمک به توسعه بنگاه های اقتصادی و نیز کاهش آثار منفی تحریم بر بازار مطرح کردند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 127

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 135

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 121

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 127

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 42

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 43

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 40

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 25

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 38

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 29

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 34

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 17

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 29

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 29

بانک‌پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی، تسهیلات اعطا می‌کند

بانک‌پاسارگاد در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می‌کند.

 • 31

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

 • 33

از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان دریغ نخواهیم کرد

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد.

 • 30

تقویت ۲۶۵۱۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۶۵۱۶ واحدی معادل ۲.۱۷ درصد به رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۹۹ واحدی به رقم ۱۵ هزار و ۹۹۴ واحد رسید

 • 38

حمایت۱۰۲۰میلیاردی از مرکزلجستیک وپایانه صادرات محصولات کشاورزی

بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی با حمایت و مشارکت ۱۰۲۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی در استان مازندران راه اندازی شده است.

 • 30

ایده‌ نو بانک مهر ایران برای استفاده مستمر از تسهیلات قرض‌الحسنه

در طرح «اندوخته اجتماعی» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با پس‌انداز مبالغ اندک خود به‌صورت ماهانه، بیش از یک بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 • 41