تعامل بانک قرض الحسنه مهر با وزارت نفت

تعامل بانک قرض الحسنه مهر با وزارت نفت

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در دیدار با مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: مردم و مسئولان در کمک به توسعه و آبادانی کشور به یک اندازه مسئولند و ادارات، سازمان ها و نهادها می توانند با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران به بهبود معیشت مردم کمک نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا ) ، به نقل از (ایستانیوز)، سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور تشریح سبد محصولات و بیین راهکارهای تقویت همکاری های دوجانبه با عباس کاظمی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در محل دفتر کار وی دیدار کرد.
در این نشست صمیمی دولتی ضمن معرفی و تشریح سبد محصولات بانک با اشاره به نقش قرض الحسنه در معیشت مردم بیان داشت: ارائه تسهیلات قرض الحسنه و با کارمزد 4 درصد، می تواند سهم بسزایی در بهبود معیشت اقشار نیازمند جامعه و اشتغالزایی کشور داشته باشد
.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با در اختیار داشتن کارکنانی متعهد و متخصص خود را بعنوان الگو در سیستم بانکی کشور مطرح می کند و با ترویج سنت الهی قرض الحسنه سعی در توانمندسازی و رفع مایحتاج ضروری افراد کم توان دارد.
 
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت توانگران جامعه در حل نیازهای اساسی نیازمندان اظهارداشت: کمک های خیرین و سپرده گذاری سازمان ها، نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی نقش مهمی در ارائه خدمات مطلوب تر بانک قرض الحسنه مهر ایران به مددجویان تحت حمایت  ایفا می کند.
در ادامه این دیدار عباس کاظمی معاون وزیر نفت  بیان داشت: صنعت نفت در دوران تحریم، بیشترین فشارها را تحمل کرد و با لغو تحریم ها نیز این صنعت، نقش مهمی را در افزایش تولید و اشتغال زایی ایفا خواهد کرد.
 
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران تصریح کرد: مردم و مسوولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی در کمک به توسعه و آبادانی کشور به یک اندازه مسوولند و ادارات، سازمان ها و نهادها می توانند با همکاری و استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بانک قرض الحسنه مهر ایران به بهبود معیشت زندگی مردم کمک شایانی نمایند.
در پایان بر تقویت همکا
ری های فی مابین میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران تاکید شد.
شایان ذکر است، در این نشست صمیمی که در محل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران برگزار شد، توکلی مدیر امور شعب استان ها، حیدری رییس اداره روابط عمومی و بازاریابی و سلطانیان رییس شعبه مستقل مرکزی بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز حضور داشتند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

ضرب‌الاجل به نیازمندان برای استفاده از یارانه بیمه

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: نیازمندان فاقد بیمه ۶ ماه فرصت دارند برای استفاده از یارانه ای که دولت برای بیمه شدن آنها در نظر گرفته است ، در سامانه ثبت نام کنند.

 • 2

ضرورت حمایت از معدن و صنایع معدنی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: حمایت از معدن و صنایع معدنی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید اجرایی شود.

 • 2

خبر خوش بانکی برای تولیدکنندگان

کلیات طرح گواهی اعتبار مولد (گام) که با هدف ابزارسازی برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی در قالب زنجیره تأمین از سوی بانک مرکزی پیشنهاد شده است، عصر دیروز در شورای پول و اعتبار مورد تایید قرار گرفت.

 • 2

نماد یک بانک و ۶ شرکت در بورس متوقف است

آخرین لیست منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که نماد یک بانک و ۶ شرکت دیگر حاضر در بازار سهام در وضعیت توقف معاملاتی قرار دارد.

 • 2

لبنان، عربستان را به اخلال در نظام اقتصادی خود متهم کرد

رئیس بانک مرکزی لبنان در سخنانی بی‌سابقه از عربستان به دلیل تلاش برای بر هم زدن ثبات اقتصادی این کشور انتقاد کرد.

 • 3

دلار در اوج ماند

امیدوار ماندن معامله‌گران به حصول توافق تجاری بین آمریکا و چین باعث افزایش شاخص دلار شد.

 • 2

انتشار نسخه جدید سامانه همراه بانک کارآفرین برای گوشی‌های آیفون

نسخه جدید سامانه همراه‌بانک کارآفرین برای سیستم عامل iOS (گوشی‌های آیفون) منتشر شد.

 • 3

اعزام تیم پزشکی بیمارستان بانک ملی ایران به مناطق زلزله زده

در پی بروز سانحه تلخ زلزله در استان آذربایجان شرقی، براساس دستور مدیریت عامل بانک، بیمارستان بانک ملی ایران با اعزام یک تیم پزشکی جهت امداد رسانی به مصدومان و زلزله دیدگان استان شتافت.

 • 3

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به اساتیدو اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه، تسهیلات ویژه‌ای برای اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

 • 1

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به اساتیدو اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه، تسهیلات ویژه‌ای برای اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

 • 1

فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

۱۰۰ درصد اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.

 • 1

نسخه همراه بانک سینا به روز شد

به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد.

 • 2

دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات از نرم‌افزار «ریما»

‌دارندگان کارت‌های بانک صادرات ایران می‌توانند با دریافت رمز یکبار مصرف از طریق نرم‌افزار «ریما» با مراجعه به سایت بانک صادرات ایران یا اپلیکیشن «صاپ»، تراکنش‌های پولی خود را در بستری امن انجام دهند.

 • 2

نسخه جدید همراه بانک تجارت با جوایز میلیارد ریالی جشنواره پاییزی

همزمان با آغاز جشنواره همراه بانک تجارت، نسخه جدید این اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید با امکانات جدید ارائه شد.

 • 3

بایدهای تداوم روند کاهشی نرخ رشد تورم تا پایان ۹۸

نایب رییس اول اتاق بازرگانی ایران می‌گوید در صورتی که کسری بودجه دولت از طریق افزایش مالیات یا استقراض از بانک مرکزی تامین شود، باعث فشار به بخش خصوصی یا اثرات تورمی خواهد شد.

 • 2

تقدیر ازاقدامات بانک‌قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال‌مناطق محروم

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اقدامات بانک‌قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال‌مناطق محروم قابل تقدیر است.

 • 1

تامین ۲۴ میلیارد دلار برای واردات از ابتدای سال

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

 • 2

تامین ۲۴ میلیارد دلار برای واردات از ابتدای سال

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

 • 2

افزایش ۱۱۴۷ واحدی نماگر تالار شیشه‌ای

شاخص بورس روز جاری با رشد ۱۱۴۷ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۳ هزار و ۹۴۳ واحد رسید.

 • 2

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز / قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۰ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۲۲ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ مابقی ارزها هم ثابت ماند.

 • 3