تعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با انجمن خیرین مسکن ساز ایران

تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف توسعه تعاملات دو جانبه بانکی و تهیه و تنظیم پیش نویس تفاهم نامه همکاری با اعضای هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز ایران دیدار و گفتگو نمود.
  • چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 13:16

اخبار => اخبار بانک‌

اخبار بانک قرض الحسنه مهر ایران

به گزارش بینا و به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، این جلسه با حضور تلیکانی عضو هیات  مدیره، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی، اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل و سلطانیان مدیر شعب استان تهران از بانک قرض الحسنه مهر ایران و دکتر حافظی نایب رئیس، مهدی فلاح، بوربور، ریاحی، لاهوتی، ابراهیمی، سلگی و برقعی اعضای هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز ایران برگزار شد.

سبد محصولات مبتنی بر بانکداری اسلامی، خدمات بانکداری الکترونیک، طرح های تسهیلاتی حمایتی و اعتبار در حساب جاری و چگونگی بهره مندی از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران از محورهایی بود که پیرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

حسن تلیکانی، با تشریح فعالیت های مطلوب و گام های موثر برداشته شده در بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای شناسایی و توانمند سازی نیازمندان واقعی جامعه بیان داشت: این بانک در زمینه حمایت از مسئولیت های اجتماعی دولت به منظور کمک به رفع مایحتاج ضروری اقشار متوسط و ضعیف جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اهتمام کامل داشته است.

وی افزود: تا کنون در این زمینه حمایت های شایسته ای به مددجویان کمیته امام خمینی (ره)، سازمان زندان ها و بهزیستی کشور اختصاص یافته است و سازمان ها و ارگان های مردم نهاد دیگر نیز می توانند با استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بانک قرض الحسنه مهر ایران ما را در امر کمک به معیشت آحاد جامعه و ایجاد رونق اقتصادی یاری رسانند.

در ادامه حافظی نایب رئیس انجمن خیرین مسکن ساز کشور ضمن استقبال از طرح ها و پتانسیل های ارزشمند این بانک بر شروع و گسترش روز افزون سطح تعاملات فی مابین تاکید کرد.

وی با اشاره به خدمات و اقدامات شایسته صورت گرفته در این انجمن تصریح کرد: ارائه تسهیلات ارزان قیمت در بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند قدرت پوشش دهی این انجمن را افزایش دهد تا با تلاش های صورت گرفته بتوانیم نیازمندان واقعی را شناسایی و حمایت کنیم.

در ادامه این جلسه راهکارهای شروع همکاری های دو جانبه توسط هر دو مجموعه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت تا اقدامات لازم برای تهیه پیش نویس تفاهم نامه محیا گردد.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام