تسهیل در راه‌اندازی طرح‌های موفق از اولویت‌های بانک توسعه تعاون

تسهیل در راه‌اندازی طرح‌های موفق از اولویت‌های بانک توسعه تعاون

عضو هیئت مدیره طی سفر به آذربایجان غربی این استان را مستعد سرمایه گذاری دانست و گفت: تسهیل در راه اندازی طرحهای موفق از اولویت های بانک توسعه تعاون است.

دوشنبه 22 شهریور 1400 ساعت 3:5

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد جعفر ایرانی در جلسات و بازدید های مختلفی که از فضاهای تولیدی و کسب و کار استان داشت، در خصوص رفع موانع و مشکلات آنها با مدیران واحدها به گفتگو نشست.

بانک توسعه تعاون یک بانک ارزش آفرین است

عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت تولید رب گوجه و پوره سیب گفت: بانک خود را موظف به ارائه خدمات به بخش مولد،کارآفرین و ارزش آفرین کشور خصوصاً بخش اقتصاد تعاونی می داند.

وی افزود: وظیفه ما همراهی با صاحبان حرف و مشاغل مختلف تا رسیدن به بهره برداری و تولید است و قصد نداریم هیچ واحد تولیدی و شخص تولید گری را در نیمه راه کسب و کار رها کنیم و تمام تلاش ما و همکارانم در سطح شعب و استان ایجاد امنیت روانی و سرمایه‌گذاری بین مشتریان در بازار هدف می باشد.

بازدید از سردخانه ۲۰۰۰ تنی در پیرانشهر

عضو هیات مدیره بانک توسعه‌ تعاون در بازدید از سردخانه ۲۰۰۰ تنی در پیرانشهر ، از نزدیک در جریان پیشرفت طرح قرار گرفت وخواستار سرعت بخشیدن و کمک به راه اندازی این مجموعه شد.

وی با اشاره به اینکه منطقه آذربایجان غربی بعلت شرایط ویژه کشاورزی دارای بسترهای مناسبی جهت سرمایه‌گذاری می‌باشد گفت: بانک توسعه تعاون بعنوان بانک توسعه ای می‌تواند در شکوفایی این مهم نقش تاثیر گذاری در منطقه ایفا نماید.

ایرانی ضمن برشمردن مشخصه های مهم سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی گفت: شایسته است شرایطی ایجاد شود تا گیرندگان تسهیلات نقشی فراتر از مصرف کننده منابع برعهده گیرند و خود را جزئی از چرخه تامین منابع سپرده ای بانک بدانند و خود را مشتری وفادار بانک بدانند.

مشارکت بانک توسعه تعاون در طرح های اشتغالزایی، سمبل خیرعام است

وی همچنین در بازدید ازشرکت آب معدنی اروم دشتی سیلوانا در نشست با مدیران این مجموعه این طرح را یکی از ده ها طرح موفق اشتغال روستایی این بانک در استان آذربایجان غربی برشمرد و با بیان اینکه رسالت بانک توسعه تعاون حمایت از توسعه و اشتغالزایی است خاطرنشان کرد: حمایت از تولید برای تحقق این مهم شرط اصلی رسیدن به توسعه منطقه می باشد .

ادای احترام به مقام شامخ شهدا

گفتنی است عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در بدو ورود به استان آذربایجان غربی با حضور در بهشت رضوان، ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا و مجاهدین انقلاب اسلامی و با نثار قرائت فاتحه بر مزار شریف سردار شهید امینی و مبارز انقلاب حجت الاسلام حسنی امام جمعه فقید ارومیه، در محل یادمان سردار سرافراز سپاه اسلام شهید مهدی باکری حاضر و ادای احترام نمود و گفت: ما هر چه داریم از خون این شهیدان و به برکت نفس زکیه آنها می باشد و تربت پاک آن ها توتیای چشم عاشقان و عارفان در طول تاریخ خواهد بود.

در این سفر احمدی معاون حقوقی وبازرسی،البرزی مدیراعتباری، درستی مدیر شعب استان وجمعی از مدیران استانی بانک توسعه تعاون عضوهیات مدیره را همراهی می کردند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

جذب ۵۳۰ هزار میلیارد تومان در صندوق‌های بورسی

مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت: تاکنون بیش از ۵۳۰ هزار میلیارد تومان در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورس جذب منابع شده است.

 • 4

تاکید مدیرعامل بانک دی بر ارائه خدمات ممتاز بانکی

مدیرعامل بانک دی در بازدید از تعدادی از شعب تهران، بر ضرورت تکریم ویژه مشتریان جامعه هدف و توجه به کیفیت ارائه خدمات به ایشان تأکید کرد.

 • 7

گیرندگان وام ودیعه مسکن در آستانه ۱۰ هزار نفری شدن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از رسیدن تعداد گیرندگان وام ودیعه مسکن به ۹ هزار و ۴۰۰ نفر خبر داد.

 • 1

شاخص‌ سهام در پایان هفته بر مدار نزولی بسته شد

بازار سرمایه در هفته منتهی به ۲۵ شهریورماه، شاهد افت شاخص کل بورس در پنج روز فعالیت بازار بود. به گونه‌ای که در نهایت نماگر به کانال پایین‌تر وارد شد.

 • 9

قرعه کشی دوره های نهم و دهم طرح راه رفاه برگزار شد

در راستای ایجاد روابط بلندمدت و بهره مندی اعضای باشگاه مشتریان بانک رفاه از مزایای عضویت در باشگاه، مراسم قرعه کشی دوره های نهم و دهم طرح "راه رفاه باشگاه مشتریان" برگزار شد.

 • 53

دو میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری خارجی تصویب شد

۶۸ طرح سرمایه‌گذاری خارجی معادل مبلغ دو میلیارد دلار در دویست و پنجاه و یکمین جلسه هیات سرمایه‌گذاری خارجی تصویب شد.

 • 5

احداث ۱۲۰۰ هکتار گلخانه با حمایت بانک کشاورزی در ۱۸ ماه اخیر

با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی، از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در مجموع ۱۲۰۰ هکتار گلخانه در کشور احداث شده است.

 • 24

تجارت ۲۸ میلیارد دلاری ایران با کشورهای عضو پیمان شانگهای

سخنگوی گمرک از تجارت ۲۸ میلیارد دلاری ایران با کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای خبر داد.

 • 43

برگزاری مجمع عمومی سالانه بانک مسکن

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور اعضای اصلی این مجمع برگزار شد.

 • 41

قرمزپوشی بورس در ایستگاه پایانی هفته

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش  ۸۶۶۵ واحدی معادل ۰.۵۸ درصد به یک میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۹۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۲۴۸ واحدی به ۲۱ هزار و ۹۹۷ واحد رسید.

 • 39

راه‌اندازی قرارداد اختیار معامله سکه طلا با سررسید دی ۱۴۰۰

مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران، با صدور اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی قرارداد اختیار معامله سکه طلا با سررسید دی ماه ۱۴۰۰ از روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه خبر داد.

 • 34

فرآیندهای پُرکاربرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری چک لیست‌دار شدند

سازمان بورس و اوراق بهادار چک‌ لیست‌هایی برای تعدادی از فرایندهای پُر کاربرد حوزه اجرایی صندوق‌های سرمایه‌گذاری تدوین و ابلاغ کرد.

 • 31

بازگشت بیش از ۱۰۰ طرح راکد و نیمه تمام به چرخه تولید

بانک کشاورزی در نیمه نخست سال جاری، بیش از ۱۰۰ طرح راکد و نیمه تمامی که روند اجرایی آنها دچار وقفه یا رکود شده‌اند را با هدف راه‌اندازی مجدد و رونق بخش کشاورزی تعیین تکلیف کرد.

 • 8

شاخص کل بورس بیش از ۲۱ هزار واحد تقویت شد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۱۷۳۰  واحدی معادل ۱.۴۷ درصد به یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۹۵۵ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۱۱۵  واحدی به ۲۲ هزار و ۲۴۵ واحد رسید.

 • 33

سرمایه مناسب و کافی بانک‌ها پیش شرط حفظ سلامت نظام بانکی

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: بانک‌ها برای حفظ ثبات عملکرد و افزایش کارایی، نیازمند سرمایه مناسب و کافی هستند و لازم است همواره نسبت کفایت سرمایه خود را پالایش کنند.

 • 27

سود خالص بانک گردشگری در پایان سال ۹۹ افزایش یافت

اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی (حسابرسی شده) ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک گردشگری در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

 • 24

جزییات تغییرات تورم دهک‌ها در تیرماه/ متوسط رشد ماهانه؛ ۳.۵ درصد

نرخ تورم دهک‌های هزینه‌ای در تیرماه امسال به صورت متوسط ۳.۵ درصد افزایش داشته و کارشناسان معتقدند دولت باید در زمینه مهار نرخ تورم در ماه‌های پیش رو تصمیمات درست و موثری را اتخاذ کند.

 • 9

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در بانک تجارت

بانک تجارت درپایان مردادماه سال جاری تعداد ۸۱۱۳ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.

 • 29

اولین جلسه ارزیابی عملکرد سازمان هدفمندی یارانه‌ها

اولین جلسه ارزیابی عملکرد سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور در سال ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات سازمان هدفمندسازی برگزار شد.

 • 6

تشکیل کارگروه مشترک مجلس و قوه قضائیه برای آسیب‌شناسی قوانین اقتصادی

این نشست با حضور رئیس مجلس، وزیر دادگستری و مسئولان قوه قضائیه،به بهبود و تنظیم قوانین و اصلاحات ساختاری مربوط به تشکیل شعب تربیت قضات در کشور کمک می کند.

 • 12