تبیین چشم‌انداز همکاری مشترک صندوق قرض‌الحسنه شاهد و بانک رسالت

تبیین چشم‌انداز همکاری مشترک صندوق قرض‌الحسنه شاهد و بانک رسالت

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت، مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ و جمعی از مدیران شاهد و بانک در نشست مشترکی پیرامون ارائه خدمات مطلوب و در خور شان ایثارگران گفتگو کردند.

چهارشنبه 1 بهمن 1399

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد

، نشست مشترک دکتر اسلام کریمی و دکتر محمدحسین حسین زاده  مدیران عامل صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت در خصوص همکاری مشترک این دو نهاد مالی برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، دکتر حمیدعلی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگزان تهران بزرگ و جمعی از مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک رسالت برگزار شد دو طرف در خصوص همکاری مشترک پیرامون ارائه خدمات مطلوب و در خور شأن جامعه بزرگ ایثارگری به گفت و گو پرداختند.

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در ابتدای جلسه ضمن قدردانی از مدیرعامل و مدیران بانک قرض الحسنه رسالت به پاس حضور و تشریک مساعی در خصوص خدمت رسانی به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد، با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص خدمات مطلوب به خانواده های شاهد و ایثارگر بر لزوم اجرا شدن این منویات اشاره کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۹ صندوق با طراحی و برنامه ریزی پیک خدمت و ارائه خدمات غیر حضوری شامل سامانه پیامکی درخواست تسهیلات، اینترنت بانک و ... تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات شایسته به اعضا انجام داده است.

دکتر کریمی در ادامه افزود: با تاکید مهندس اوحدی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص متمرکز کردن ارائه تسهیلات به جامعه بزرگ ایثارگری توسط صندوق قرض الحسنه شاهد با همکاری بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور، جلسات مختلف با مدیران شبکه بانکی برنامه ریزی شد.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یکی از پیشروان سنت قرض الحسنه در کشور و نگاه ویژه دکتر حسین زاده مدیرعامل محترم این بانک به جامعه بزرگ ایثارگری می تواند یکی از بازوان توانمند صندوق قرض الحسنه شاهد و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به این عزیزان باشد.

در ادامه این نشست دکتر محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ضمن ابراز خوشنودی و استقبال از همکاری دو جانبه صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت گفت: همکاری دو طرفه و تعامل دو سویه این دو نهاد مالی در راستای ارائه خدمات به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر یکی از نقاط قوت هر دو مجموعه خواهد بود زیرا خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب داشته و دارند و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی دستگاه ها باید تمام توان خود را در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به این عزیزان بکار گیرند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در ادامه اظهار داشت: بانک رسالت به عنوان یکی از بانک های قرض الحسنه شبکه پولی و مالی کشور با بیش از ۷ میلیون مشتری در سراسر کشور آمادگی کامل خود را در راستای بهره گیری از تمام ظرفیت ها و امکانات خود در تعامل با صندوق قرض الحسنه شاهد برای خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری کشور اعلام می دارد.

محمدحسین حسین زاده افزود: بانک قرض الحسنه رسالت با طراحی خدمات نوین بانکی و ارائه تمامی خدمات بصورت غیر حضوری به مردم عزیز در اقصی نقاط کشور این آمادگی را دارد که تمامی خدمات خود را به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد ارائه داده و گوشه ای از زحمات و خدمات این جامعه بزرگ به کشور را جبران نماید.

در ادامه این نشست، مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پیرامون همکاری دو جانبه پرداختند. در پایان این نشست مدیران عامل صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت نمایندگانی را برای تشکیل کارگروه تدوین تفاهم نامه همکاری انتخاب نمودند تا در اسرع وقت مفاد مورد نظر برای عقد تفاهم نامه همکاری را آماده نمایند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ولادت حضرت علی(ع)

مدیرعامل بانک صنعت و معدن، به مناسبت فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر پیام تبریکی صادر نمود.

 • 42

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون موافقت کردند.

 • 57

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ده ماهه نخست سال

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در ده ماهه نخست سال در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه‌های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و اشتغال اعلام شد.

 • 39

کاهش ۵ هزار واحدی شاخص بورس در بازار سهام امروز

بازار سهام امروز با کاهش ۵ هزار و ۹۱۵ واحدی شاخص کل بورس معادل ۰.۴۹ درصد به یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۷۲۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۰۵ واحدی به ۱۷ هزار و ۱۱۵ واحد رسید.

 • 34

سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون مشکل کاربران IOSرا رفع کرد

سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون علاوه بر ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکداری مدرن، امکان استفاده بدون محدودیت برای کاربران ios را فراهم کرده است.

 • 47

تداوم حمایت بانک تجارت از تولید کالای ایرانی در سال جهش تولید

تفاهم‌نامه سه جانبه همکاری بانک تجارت، شرکت پاکشوما و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح امضا شد.

 • 25

۳۳ رئیس شعبه بانک سپه جزء برترین های بانکی

در یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور از ۳۳ نفر از روسای شعب بانک سپه تقدیر شد.

 • 36

نحوه محاسبه حقوق گمرکی کالاها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

نمایندگان مجلس با ارجاع بند الحاقی مربوط به نحوه محاسبه حقوق ورودی کالاها به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه به منظور اصلاح موافقت کردند.

 • 17

ادغام سه بانک اسلامی دولتی در اندونزی

با تکمیل فرآیندهای مربوطه، بانک سیاریا اندونزی به بزرگترین بانک اسلامی این کشور تبدیل خواهد شد ادغام سه بانک اسلامی دولتی در اندونزی با امضای توافقنامه ادغام مشروط در هفته‌های گذشته آغاز شده است.

 • 15

مشارکت بانک رفاه کارگران در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی تهران

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش فعالانه در حوزه مسئولیت اجتماعی، در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی تهران مشارکت کرد.

 • 9

فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام بانک رفاه

فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام در شعب بانک رفاه کارگران آغاز شد.

 • 8

بازدید مدیرعامل پست بانک از بیست ویکمین نمایشگاه تلکام

مدیرعامل پست بانک ایران به همراه طهمورث الیاسی بختیاری و فرهاد بهمنی اعضای هیات مدیره، ازبیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تلکام بازدید کرد.

 • 11

پرداخت ۳۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در خراسان جنوبی

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت ۳۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در خراسان جنوبی خبر داد.

 • 10

حضور بانک قرض الحسنه رسالت در آیین اعطای نشان جهانی خادم المصطفی

بانک قرض الحسنه رسالت با عمل به مسئولیت اجتماعی خود در مراسم آیین اعطای نشان جهانی خادم المصطفی (ص) حضور بهم رسانید.

 • 10

انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه بانک شهر

اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای تلفیقی (حسابرسی نشده) ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

 • 37

تخصیص ۲۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان استان یزد

بانک توسعه صادرات از مشتریان خود خواست در اسرع وقت با مراجعه به پورتال رسمی بانک اخرین نسخه همراه بانک توسعه صادرات را دریافت و نصب کنند.

 • 29

اعطای بیش از دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع صادرات محور

بیش از دو هزار میلیارد ریال تسهیلات و بالغ بر ۳۸۷ میلیارد ریال ضمانتنامه ریالی تا پایان دی ماه سال جاری به مشتریان بانک توسعه صادرات در استان مرکزی اعطا شده است.

 • 35

حمایت ۱۰۹ میلیاردی بانک کشاورزی از راه‌اندازی گلخانه سبزی و صیفی

بانک کشاورزی با هدف حمایت از بخش کشاورزی، حفظ منابع آبی کشور و افزایش تولید با پرداخت ۱۰۹ میلیارد ریال تسهیلات، از واحد گلخانه سبزی و صیفی در استان بوشهر حمایت کرد.

 • 27

بانک کشاورزی در جمع برترین شرکت‌های ایران

بانک کشاورزی در بیست و سومین سال رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور بر اساس اطلاعات سال مالی۱۳۹۸ و ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی IMI-۱۰۰، جایگاه برتر خود را دو رتبه ارتقا داد و در رتبه نوزدهم قرار گرفت.

 • 35

مجوز مجلس به دولت برای استفاده از ظرفیت بازار سرمایه

نمایندگان مردم در خانه ملت، به دولت اجازه دادند تا از ظرفیت بازار سرمایه به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی استفاده کند.

 • 23