برگزاری مراسم معارفه و تکریم مدیر امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌

برگزاری مراسم معارفه و تکریم مدیر امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌

مراسم معارفه و تکریم مدیر امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ستادی این بانک برگزار شد.

شنبه 19 مرداد 1398 ساعت 8:44

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک در این مراسم برگزاری مجمع‌عمومی را نتیجه شفافیت و عملکرد مطلوب کارکنان ستادی و اجرائی دانست و افزود: پست‌بانک‌ایران در مسیر رشد و رونق مناسبی در حرکت است و در این مسیر جابجائی و تغییر مدیران نیز به منظور استمرار حرکت و بهره‌گیری بهتر از ظرفیت‌های موجود صورت می‌گیرد.

شیری ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های قاسم تندرو مدیر پیشین امور بازرسی و حسابرسی بانک تصریح کرد: عملکرد امور بازرسی و حسابرسی ناشی از یک فعالیت تیمی و گروهی است که با همدلی مجموعه انجام می‌گیرد و همه ما باید پست بانک ایران را خانه خودمان بدانیم.

وی افزود: هدف بازرسی و حسابرسی مچ‌گیری نیست از طرفی نبایستی از کوچکترین انحرافات هم چشم پوشی کرد.

غلامحسین صباغی عضو هیأت پست بانک ایران نیز ضمن تقدیر از قاسم تندرو در این مراسم گفت: در بازرسی وجه نظارتی و تذکری بیشتر از ارشادی است. لیکن وی فضای کاری مطلوبی را بر بازرسی بانک حاکم کرد.

محسن اخلاقی سرپرست امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران نیز در این مراسم با ابراز امیدواری برای پاسخگوئی به اعتماد مدیرعامل و هیأت مدیره بانک گفت: اولویت برنامه بازرسی انجام فعالیت‌های پیشگیرانه خواهد بود و برای تحقق این هدف، آموزش هدفمند و مؤثر باید مورد توجه باشد.

اخلاقی تأکید کرد: به روز رسانی فرآیند بازرسی و امکان کنترل و بازرسی از راه دور موجب اثرگذاری بیشتر فعالیت‌ها می‌شود.

قاسم تندرو مدیر پیشین امور بازرسی و حسابرسی نیز از تلاش و همکاری تمام واحدهای ستادی و اجرائی با این امور گفت: همدلی و همکاری در مجموعه موجب شد تا موفقیت‌های خوبی نصیب بانک شود که کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد بانک های دولتی، بخشی از این موفقیت‌ها است.

گفتنی است: در این مراسم لوح تقدیر به تندرو اهداء و حکم انتصاب اخلاقی نیز به وی اعطاء شد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

اخطار چین به آمریکا:جنگ تجاری را متوقف کن یا با پی آمدها روبرو شو

دولت چین روز شنبه ضمن ابراز مخالفت شدید با تصمیم واشنگتن برای تحمیل تعرفه های اضافی بر ۵۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین، نسبت به پی آمدهای این اقدام به آمریکا هشدار داد.

 • 2

چه تعداد کارت بانکی بدون استفاده دست مردم است؟

شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون و سه هزار کارت رسیده که تنها ۱۰۱ میلیون و ۲۵۳ هزار کارت دارای تراکنش بوده که نشان می‌دهد بیشتر کارت‌های صادره (معادل ۲۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار کارت) فاقد تراکنش و بدون استفاده مانده‌اند.

 • 6

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

صعود یک‌دست بازار سهام

دنیای اقتصاد : ...

 • 2

دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم

وزیر اقتصاد گفت: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم در حالیکه در همه برنامه‌ها به این مهم توجه شده است.

 • 6

دیپلماسی کیمچی یا اسپاگتی ایتالیایی/ تسلط کدام کشور در بشقاب غذایی جهان بیشتر است؟

آمریکا بزرگترین وارد کننده سیستم و مواد غذایی در جهان محسوب می‌شود و ایتالیا بزرگترین صادر کننده فرمول و مواد غذایی خوراکی در جهان است.

 • 6

حمایت باهنر از رئیس بازداشتی خصوصی سازی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می خواهد شرکت های دولتی را وگذار کند باید هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری حسینی فرد عاقل و فهمیده ای است.

 • 7

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 5

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 7

نماهنگ| اسیر نفتی

مروری بر بیانات ۲۰ سال گذشته رهبر انقلاب درباره متکی نبودن اقتصاد کشور به نفت که ایشان معتقدند ایران باید به روزی برسد که بتواند برای نفت خود در بازار خودش تصمیم بگیرد.

 • 129

مهلت زمان استفاده اجباری از رمز یکبار مصرف تا پایان مهر تمدید شد

مهلت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید شد.

 • 7

گرامیداشت روز پزشک در بانک ملی ایران

به مناسبت روز پزشک، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و رئیس و مسئولان اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با حضور در بیمارستان بانک، از تلاش های تیم پزشکی بیمارستان بانک تقدیرکردند.

 • 7

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه

درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفته‌جاری نسبت به روز مشابه هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

 • 7