برگزاری مراسم تودیع و قدردانی از مدیران بازنشسته بانک کارآفرین

برگزاری مراسم تودیع و قدردانی از مدیران بازنشسته بانک کارآفرین

مراسم تودیع و قدردانی از مدیران بازنشسته بانک کارآفرین با حضور حمید تهرانفر مدیرعامل این بانک برگزار شد.

چهارشنبه 19 تیر 1398 ساعت 11:54

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مراسم تودیع و تقدیر از مدیران بازنشسته این بانک، روز یکشنبه ۱۶ تیرماه با حضور حمید تهرانفر مدیرعامل، مسعود عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، افشین کریمی معاون مدیرعامل در امور بانکی و مدیران ارشد، در محل سالن همایش‌های ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

تقدیر از زحمات مدیران باسابقه و برجسته

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیران باسابقه و برجسته این بانک تصریح کرد: این مدیران در مسیر رشد و بالندگی بانک کارآفرین زحمات زیادی را متحمل شده و تجربیات ارزشمند خود را به یکی از بهترین بانک‌های خصوصی کشور منتقل کرده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه افراد و مدیران در سلسه‌مراتب سازمانی خاطر نشان کرد: حضور یکایک افراد در سازمان‌ها باید با دستاوردی همراه باشد. یکی از دستاوردهای مهم مدیران برجسته، پرورش و انتقال تجربه به نیروهای جوان است که بعدها بتوانند عهده‌دار نقش‌های مدیریتی بشوند و هدایت سازمان را به عهده بگیرند. همکاران جوان ما در بانک کارآفرین طی این سال‌ها تجربه اندوخته‌اند و همگی صاحب ایده و اندیشه هستند. رسیدن به چنین جایگاهی چندان سخت و دشوار نیست. در کنار استفاده از تجربیات مدیران، مجهز شدن به اطلاعات روز و کسب هنر و علم مدیریت، این مسیر را برای جوانان هموار خواهد کرد.

پتانسیل بالای مدیران جوان بانک کارآفرین

تهرانفر در ادامه بیان کرد: من از همکاران جوانان، باانگیزه، تحصیل‌کرده و به ویژه از مدیران جوان، درخواست می‌کنم افق پیش روی خود را فراتر از کسب پست‌های مدیریت در یک سازمان ترسیم کنند. جوانان بانک کارآفرین این پتانسیل را دارند که در سطح ملی و حتی بین‌المللی ایفای نقش کنند و اهدافی والاتر از یک سازمان در نظر داشته باشند.

تهرانفر با اشاره به ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی مدیران توانمند اظهار داشت: اگر مدیران ویژگی‌های شخصیتی لازم برای مدیریت را در خود بپرورانند، فارغ از سن، می‌توانند به عنوان راهبر و هدایت‌کننده به بهترین شکل در سمت خود ایفای نقش کنند. یکی از مهمترین ویژگی‌های شخصیتی لازم برای تصدی پست مدیریت، صبر و بردباری است. برای ترقی و پیشرفت در یک سازمان، باید جاه‌طلب باشید. اگرچه جاه‌طلبی بار معنایی منفی به خود گرفته است، اما می‌توان گفت یکی از لازمه‌های شخصیتی برای دست یافتن به اهداف تعیین شده است.

مدیرعامل بانک کارآفرین در ادامه بر اهمیت اخلاق کاری تاکید و خاطرنشان کرد: اخلاق شایسته و روحیه جوانمردی در کنار پویایی و تلاش برای یافتن راه‌های جدید، از ویژگی‌های دیگری است که یک مدیر خوب باید خود را به آن مجهز کند. آنچه در یک سازمان اهمیت دارد، پیش بردن کار و کمک به تحقق اهداف تعیین شده است. گام برداشتن در این راستا، ضمن پیشرفت مجموعه، پیشرفت فرد را هم به دنبال دارد. بنابراین دیدگاه ما در بانک کارآفرین نباید صرفاً پیشرفت فردی باشد. پیشرفت فردی وقتی معنادار است که پیشرفت بانک را نیز در پی داشته باشد.

حرفه بانکداری، آمیخته‌ای از دانش و تجربه

مسعود عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی در ابتدا از ملاقات مجدد با مدیران بازنشسته بانک کارآفرین ابراز خوشوقتی کرد و افزود: همکاران عزیزی که طی این سال‌ها با کسب تجربه در بخش‌های دولتی، به مجموعه بانک کارآفرین به عنوان یکی از اولین بانک‌های خصوصی تاسیس شده کشور وارد شدند، تمام همت و توان خود را به کار بسته و برای توسعه و پیشرفت این بانک تلاش کردند.

وی با اشاره به اهمیت کسب تجربه در حرفه بانکداری اظهار داشت: حرفه بانکداری آمیخته‌ای از دانش و تجربه است. دانش راحت‌تر از تجربه به دست می‌آید، اما تجربه به سادگی حاصل نمی‌شود و مستلزم صرف عمر است. همکاران محترم بازنشسته حاضر در این مراسم، این تجربه را که ارزنده‌ترین حاصل زندگی آنها بوده است، با سخاوت در اختیار بانک کارآفرین گذاشته‌اند و از این بابت از آنها قدردانی می‌کنیم. وی در ادامه برای همکاران سابق خود در بانک کارآفرین آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

آموختن رسم زندگی و کار از مدیران فرهیخته

همچنین افشین کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدیران بازنشسته اظهار داشت: شایسته است به جای کلمه بازنشستگان، این عزیزان را با عنوان فرهیختگان خطاب کنیم. همکاران فرهیخته ما حاصل سالیان متمادی خدمت در بخش بانکداری دولتی را در اختیار بخش خصوصی قرار داده‌اند که دارایی بسیار ارزشمند آنها بوده و با شاخص‌های مادی قابل اندازه‌گیری و جبران نیست. آنچه که ما از همکاران عزیزمان آموخته‌ایم، محدود به کار نبوده و در کنار کار، از ایشان راه و رسم زندگی را نیز آموخته‌ایم. این از مهم‌ترین مواردی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود. بزرگی و بزرگ‌منشی نیز از دیگر مواردی است که من در طول این سال‌ها از همکاران پیشکسوتم آموخته‌ام.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: به خاطر داشته باشیم که چه چیزی را از این عزیزان تحویل گرفته‌ایم و چه چیزی را باید به نسل بعد تحویل بدهیم. هیچگونه کوتاهی و قصور از سمت ما در تحویل این تجربه به نسل بعد پذیرفته نیست، بلکه باید چیزی هم به آن بیافزاییم.

شایان ذکر است که در این مراسم، با اعطای هدایایی از مدیران بازنشسته (آقایان حسین ذیانک مدیر پیشین سازمان و روش‌ها، محمدحسین جوادی مدیر پیشین دفتر امور مشاوران و مطالعات اقتصادی، عباس شهریاری احمدی مدیر پیشین مشاوره و تامین منابع مالی و امور شرکت‌ها، سید حبیب میرقیداری مدیر پیشین توسعه سرمایه انسانی و نعمت‌الله جهانخانی رئیس پیشین اداره اطلاعات اعتباری) قدردانی شد.

مشاهده عکس‌های مراسم

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی با سکوی تجارت الکترونیک پست

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست با اشاره به راه‌اندازی سکوی تجارت الکترونیک پست، گفت: با ستاپ، به جای این که شرکت پست، خودش مسئولیت صفر تا صد توسعه را در دست بگیرید، امکانات لجستیکی و نرم‌افزارهای بنیادی خود برای توسعه در اختیار بخش خصوصی می‌گذارد.

 • 2

تکذیب آتش سوزی صرافی بانک صادرات

بانک صادرات اعلام کرد : در حادثه آتش سوزی در میدان حسن آباد تهران، بانک صادرات در آن محل فاقد صرافی بوده و آتش‌سوزی صرافی تکذیب می‌شود.

 • 5

این نوع مدیریت را مادربزرگ من هم بلد بود

فیفا در پایان هر فصل فوتبالی با سیلی از شکایت‌های بازیکنان و مربیان خارجی از تیم‌های ایرانی روبرو می‌شود. شکایت‌هایی که در بسیاری از آنها ایرانی‌ها محکوم و مجبور می‌شوند، با زور فیفا بدهی خود را به صورت دلار به طرف مقابل پرداخت کنند.

 • 8

دلار در کانال سرازیر ۱۱ تومانی/قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران

امروز در تهران هر دلار آمریکا با قیمت ۱۱ هزار و ۴۹۰ تومان، یورو با قیمت ۱۳ هزار و ۳۹۷ تومان و درهم امارات با نرخ ۳ هزار و ۲۹۲ تومان عرضه شد.

 • 7

سکه طرح جدید امروز ۲۷ تیر ۹۸ به ۴ میلیون و ۴۵ هزار تومان رسید

سکه طرح جدید امروز ۲۷ تیر ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۴۵ هزار تومان رسید.

 • 6

مجمع پست بانک هم لغو شد

مجمع عمومی شرکت پست بانک برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ لغو شد.

 • 8

روسیه به فروش اوراق قرضه آمریکا ادامه داد

روسیه که زمانی بیش از ۱۷۰ میلیارد دلار از اوراق قرضه آمریکا را در اختیار داشت، در ماه می، به کاهش دارایی خود از این اوراق ادامه داده و میزان آن را به حدود ۱۲ میلیارد دلار رسانده است.

 • 8

اپل "MacBook Pro" و "​​MacBook Air" را برای دانش آموزان ارتقا می دهد

اپل یک تازه سازی شگفت آور را به نمایش گذاشته است،این شرکت در حالی که قیمت این دستگاه ها را کاهش داده مک بوک پرو 13 و مک بوک ایر را نیز به روز رسانی کرده و نسخه مک بوک 12 اینچی را حذف کرده است.

 • 5

سقف یک گنبد میراثی دور میدان حسن آباد از بین رفت

معاون خدمات شهری منطقه ۱۱ گفت: بر اثر آتش سوزی شب گذشته، سقف گنبد میراثی واقع در ضلع شمال غربی میدان از بین رفت.

 • 7

همتی وارد آنکارا شد/مذاکرات پولی و بانکی ایران و ترکیه

رئیس کل بانک مرکزی برای افزایش روابط پولی و بانکی ایران و ترکیه به آنکارا رفت.

 • 8

سازمان جهانی بهداشت: در ژوئن بیش از ۵۶۰ فلسطینی در غزه زخمی شدند

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد، در ماه ژوئن گذشته ۵۶۱ فلسطینی ساکن غزه زخمی شدند.

 • 8

واردات ۲۲ درصد کم شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره به روند صعودی بیکاری، بر اهمیت رونق تولید در رفع مشکلات بیکاری و معیشت تاکید کرد و از کاهش ۲۲ درصدی واردات در سال گذشته خبر داد.

 • 2

شفاف سازی صورت های مالی بیمه میهن

صورت های مالی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ بیمه میهن شفاف شد.

 • 8

لغو دعوت به مجمع بانک دی

مجمع عمومی شرکت بانک دی برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ لغو شد.

 • 9