مدیرعامل بانک صادرات ایران ضمن بیعت با آرمان های شهدا و انقلاب در مشهد مقدس خبر داد:

برای سودآوری بیشتر "بانک ١٥٠٠ هزار میلیارد ریالی صادرات ایران" برنامه داریم

یادواره شهدای بانک صادرات

مدیرعامل جدید بانک صادرات ایران، اولین روز کاری خود را در جوار مرقد مطهر امام مهربانی ها، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) و در جمع بسیجیان بانک صادرات ایران، با تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی آغاز کرد.

شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 11:30

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران :دکتر حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان صلوات خاصه آن حضرت در ابتدای کلام، با اشاره به نخستین روز کاری خود گفت: خداوند سبب ساز را شکر می‌کنم که اسباب را به گونه‌ای فراهم می کند که اولین روز کاری یک سرباز همزمان با روز دوازدهم بهمن و سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) از جوار ملکوتی و مقدس امام هشتم آغاز شده است.
وی با بیان اینکه در هر کشوری بانکداری مهمترین صنعت آن کشور است و شبکه مویرگی انتقال پول و اعتبار و اقتصاد هیچ کشوری بدون این گردش پول نمی‌تواند زنده بماند، از برنامه خود برای آینده بانک خبر داد و تاکید کرد: در این راه نباید خستگی به خود راه داد و باید زخم زبان ها را به جان خرید، تا با قدرت برنامه‌های تدوین شده را اجرا نمود. امید است این تلاشها موجب عزت و سربلندی بانک و اقتصاد کشور شود.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به اینکه دشمن با محک زدن دلاوری های ملت ایران از جنگ زمینی سودی نبرده است، گفت: استکبار امروز ناچار شده به جنگ اقتصادی با ایران روی آورد و این نیازمند هوشیاری کامل همه ماست.
دکتر صیدی محدودیت‌های ظالمانه بین‌المللی را از جمله این دشمنی‌ها دانست و افزود: هدف دشمن از بین بردن استقلال و عزت کشور و تحمیل دوباره وابستگی ها است.
وی در ادامه گفت: ایران ما یک درصد از جمعیت دنیا و کشور ما یک درصد از مساحت دنیا را دارد اما خداوند متعال ٧ درصد منابع دنیا را در اختیار ملت ما قرار داده است. بنابراین باید برای استفاده از این نعمات خداوندی، استعدادها را بکار بگیریم.
مدیرعامل بانک صادرات ایران افزود: مبارزه و نبرد بین خیر و شر از زمان حضرت آدم تاکنون ادامه داشته و مبارزه با دشمن امروز نسبت به دهه ٦٠ با شرایط متفاوت و پیچیده تری همراه است که در این میان جنگ اقتصادی نقش و تاثیر گذاری برجسته‌تری یافته است. بنابراین اگر نتوانیم نفت بفروشیم، صادرات پتروشیمی داشته باشیم و منابع معدنی را به محصول تبدیل کنیم و بفروشیم، دشمن به مقصود خود رسیده است و باید هر کدام از ما در هر پست و مقامی، بیشتر تلاش کند و هر کس در هر سنگری که قرار گرفته بی دریغ بجنگد و ایثار نماید.
دکتر حجت اله صیدی با تاکید بر اینکه همه ما مسئولیم، گفت: ثروت آفرینی و ایجاد امکان رشد و بالندگی برای نسل جوان و در عین حال رسیدگی به دغدغه های بزرگ ملی مسئولیت همه است.
وی تاکید کرد: در هر جایگاهی که هستیم از یک  بنگاه به ارزش یک میلیارد ریال گرفته تا جایگاه بزرگی مانند بانک صادرات ایران که قریب به ١٥٠٠ هزار میلیارد ریال دارایی دارد، نباید لحظه ای از برنامه ریزی و تلاش برای نسل امروز و فردای کشور غفلت کرد.
وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: دارایی ٣٠ میلیارد دلاری بانک صادرات ایران از تمام دارایی برخی کشورهای همسایه بیشتر است بنابراین، وظیفه داریم با تعهد به خدمت و ایثار، شاهد سربلندی در این جنگ بی رحمانه اقتصادی باشیم.
مدیرعامل بانک صادرات ایران تاکید کرد: هیچ بانکی به اندازه بانک صادرات ایران در دنیا و در قلب کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای منطقه، شعبه ندارد و هیچ بانکی به اندازه بانک صادرات ایران مشتریان وفادار ندارد و هیچ بانکی به اندازه بانک صادرات ایران کارکنان ایثارگر ندارد و بر ما است که این فرهنگ را زنده کنیم و زنده نگاه داریم و برای من افتخاری است که خدمتگذار مشتریان، کارکنان و سهامداران محترم این بانک باشم و انشاءالله با کمک همه پیشکسوتان، این بانک را سودآورتر و سربلندتر از همیشه تحویل خواهیم داد.
دکتر صیدی درعین حال یاد و خاطره شهدای خدمت، شهدای مدافع حرم، شهدای عرصه های مختلف پایداری مردم شهیدپرور کشورمان را گرامی داشت و افزود: همه این شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و ما مدیون ایثارگری‌های شهدا و خانواده های مکرم آنها از ابتدای انقلاب اسلامی تا سال های دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم هستیم. 
مدیرعامل بانک صادرات ایران در پایان با بیان اینکه نهال انقلاب توسط بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) کاشته شد و این نهال با قطره قطره خون شهدا به بالندگی رسیده و امروز ٣٩ امین سالگرد پیروزی آن را گرامی می داریم تاکید کرد: این فداکاری ها فراموش نخواهد شد و با جدیت مورد مراقبت قرار خواهد گرفت تا این نظام مقدس همچنان استوار باقی  مانده و بزرگترین دارایی آن که استقلال و سرافرازی کشور عزیزمان است، حفظ شود.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

کارمزدهای جدید برخی خدمات بانک رفاه کارگران اعلام شد

بانک رفاه کارگران بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی، کارمزد های جدید برخی خدمات بانکی را اعلام کرد.

 • 13

خدمات جدید بانک رفاه کارگران در دوران کرونا اعلام شد

بانک رفاه کارگران به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تمرکز بر ارائه هر چه بیشتر خدمات غیر حضوری و الکترونیکی به مشتریان، خدمات جدید خود را اعلام کرد.

 • 9

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت روز جهانی معلولان

اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۳ آذر ماه، روز جهانی معلولان را تبریک گفت.

 • 9

خدمت جدید بانک رفاه کارگران برای رفاه و سلامتی مشتریان

آیا می‌دانید با همراه بانک یا همان موبایل بانک رفاه کارگران می‌توانید بانک را در دستان بگیرید و با خیالی راحت هم کارهای بانکی‌تان را انجام دهید و هم به سلامتی خود، خانواده و مردم ایران کمک کنید.

 • 9

جزئیات بیمه کرونا برای اصناف متضرر از تعطیلی

رییس کل بیمه مرکزی گفت: صاحبان مشاغل و اصناف می‌توانند کسب و کارهای خود را در مقابل تعطیلی‌های کرونایی، بیمه کنند.

 • 11

نوبخت: در بودجه ۱۴۰۰ هیچ پولی از بانک مرکزی استقراض نکرده‌ایم

معاون رئیس‌جمهور درباره کسری بودجه گفت: آنچه درباره کسری بودجه نگران کننده است، استقراض از بانک مرکزی است اما در بودجه ارائه شده هیچ پولی از بانک مرکزی استقراض نمی‌کنیم.

 • 9

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 167

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 172

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 149

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 163

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 48

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 47

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 42

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 27

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 41

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 32

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 38

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 20

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 30

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 30