بانک صادرات پربازده ترین سهام در بورس

بانک صادرات پربازده ترین سهام در بورس

بینا: بانک صادرات ایران در نخستین روزهای فعالیت بورس در سال جاری عنوان پربازه ترین سهام را در بین بانک های خصوصی از آن خود کرد.

به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ارزش معاملات سهام این بانک در روز دوشنبه 18فروردین امسال معادل 31 میلیارد و 927 میلیون ریال بوده است. بر همین اساس و به روایت اسناد موجود، بانک صادرات ایران یکی از پربازده ترین شرکت های فعال در بورس و پربازده ترین بانک خصوصی بورسی بوده است .

این گزارش می افزاید این حجم معاملات بیانگر این است که سهام بانک صادرات ایران یکی از محبوب ترین سهام های تالار معاملات بورسی است و این موقعیت را حفظ خواهد کرد .

بر اساس این گزارش سهام این بانک در حال حاضر با P/E معادل 33/9 یکی از بالاترین  P/Eصنعت بانکداری را بخود اختصاص داده است که نشان از خوشبینی فعالان بازار سرمایه به سهام این بانک می باشد . بررسی نوسانات قیمتی سهام بانک صادرات ایران نشان می دهد که قیمت سهام این بانک پس از بازگشایی در تاریخ (5/8/92) علیرغم حجم سنگین معاملات تاکنون از کمترین نوسانات قیمتی برخوردار بوده است این در حالی است که بسیاری از سهام شرکتها نوسانات قیمتی شدیدی را در سه ماهه اخیر شاهد بوده اند. وجود 2700 شعبه و واحد بانکی داخلی و 29 شعب