بانک صادرات حامی علم و فرهنگ است

بانک صادرات حامی علم و فرهنگ است

بینا: مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره مدیره بانک صادرات ایران به منظور ارتقای سطح تعاملات و همکاری ها از دانشگاه پیام نور بازدید و با مدیران عالی دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران مهندس پیشرو در این دیدار با اشاره به سیاست‌های بانک صادرات ایران در حمایت از علم و فرهنگ گفت: این بانک آمادگی دارد با تمام توان خود در سطح شبکه برای پیشبرد اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌های علمی و فرهنگی دانشگاه بیش از گذشته کمک کند. حمایت از علم و فرهنگ یکی از راهبردهای اصلی مدیران بانک صادرات ایران است.
وی افزود: بانک صادرات ایران در خصوص ارائه خدمات، به ویژه در بحث ثبت‌نام دانشجویان از طریق درگاه‌های مختلف، همکاری‌های خوبی را با دانشگاه شروع کرده است که امیدواریم با رفع برخی کاستی‌ها، خدمات بهتر و با کیفیت بالاتری به دانشگاه و دانشجویان ارائه شود.
مدیرعامل با اشاره به شبکه گسترده بانک صادرات ایران در داخل و خارج از کشور گفت: این بانک در کشورهای مختلف منطقه خلیج‌فارس، آسیای میانه، لبنان و برخی کشورهای اروپایی شعب و واحدهای مستقل بانکی دارد و آماده ارائه خدمات به واحدهای آموزشی این دانشگ