بانک دی با سرمایه گذاران داخلی، تفاهم نامه منعقد کرد

بانک دی با سرمایه گذاران داخلی، تفاهم نامه منعقد کرد

بانک دی با حضور در پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری با شناسایی و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری با سرمایه گذاران داخلی، تفاهم نامه منعقد کرد.

دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 3:50

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در این رویداد مهم اقتصادی که با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت و موسسه داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه بین المللی جزیره گردشگری کیش  برگزار شد، بانک دی، توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در حاشیه بازدید از اینوکس ۲۰۱۸،   توسعه و تحکیم همکاری های اقتصادی در سطوح بین المللی، افزایش توانمندی های بخش خصوصی، تقویت صنعت گردشگری و توسعه مناطق آزاد را از جمله اهداف وسیاستگذاری های جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: مجموعه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران درخصوص تعامل سازنده با دنیا، جذب سرمایه، بهره مندی از توان بخش خصوصی، افزایش سرمایه های اجتماعی، رفع موانع تولید، حفظ امنیت ملی و کم کردن اثر تحریم ها اتفاق نظر دارند.

این نمایشگاه که فرصت خوبی را برای شناخت ضعف زیر ساخت ها و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در کشور فراهم می آورد با  هدف گسترش تعاملات بین المللی بازار سرمایه، تمرکز بر راهکارهای تامین مالی پروژه ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور، تقویت حوزه فناوری های دانش بنیان، مباحث مربوطه به ارزهای دیجیتال و تبیین جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در توسعه تجارت و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برگزار شد.

برگزاری نشست های تخصصی با حضور سخنرانان داخلی و خارجی و دیپلمات های کشورهای مختلف به منظور ایجاد بسترهای مناسب برای ارتباط بین سازمان ها، دستگاه ها و شخصیت های تصمیم گیرنده در ساختارهای اقتصادی کشور و نهادها و بخش های تصمیم ساز  و سرمایه گذاران و صاحبان دانش و فناوری را می توان از نقاط قوت پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری کشور به شمار آورد.

از آنجا که  این رویداد از ابعاد ملی و بین المللی، مهم ترین رویداد اقتصادی کشور محسوب می شود همواره مورد توجه مسئولان است. در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۸ نیز  شخصیت های برجسته کشوری  از جمله رئیس کل بیمه مرکزی، معاون وزیر اقتصاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس سازمان بورس و جمعی از مقامات ارشد اقتصادی کشور با حضورشان به غنا و کیفیت آن افزودند.

جعفر جمالی، معاون حقوقی سازمان بورس، مجید بختیاری، مدیرعامل شرکت بیمه رازی، مجید اسکندری، مدیر بیمه امید کیش و فرهاد ناظری، معاون شرکت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از جمله مقاماتی بودند که با حضور در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۸ از غرفه بانک دی بازدید کردند.

در این نمایشگاه که همسو با اقدامات دولت در راستای گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و سیاست های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی برگزار شد، سرمایه گذاران داخلی و نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری ضمن بازدید از غرفه بانک دی با ظرفیت ها و توانمندی های گروه مالی دی بیشتر آشنا شدند.

سینا عباسی، مدیر بازار ونوس کیش، محمد علی رسولی، مدیر بازار پردیس ۱ کیش، محمد احمد پور، مدیر شرکت سهامی تجار کیش و مجید دلجو، مدیر بازار مرکز تجاری کیش از جمله سرمایه گذارانی بودند که از غرفه بانک دی بازدید کردند و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در شعبه کیش مذاکراتی انجام دادند که در نتیجه مذاکرات انجام شده با سرمایه گذاران داخلی و نمایندگان  شرکت های سرمایه گذاری، تفاهم نامه هایی با سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت آب و برق کیش و بازار مرکز تجاری کیش منعقد شد.

رسانه های داخلی و خارجی نیز در بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی که توانسته  با در کنارهم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران، فرصت ویژه‌ای را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و  رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورد حضور چشمگیری داشتند و به انعکاس اخبار آن پرداختند.

سردبیران روزنامه های اخبار کیش، اقتصاد کیش، صمت و خبرنگاران روزنامه های تفاهم و دنیای اقتصاد با حضور در غرفه بانک دی با جمشید قزوینیان، مدیر روابط عمومی بانک دی پیرامون محورهای مختلف نمایشگاه گفتگو کردند. همچنین گزارشگران شبکه العالم و جام جم نیز با تهیه گزارش تصویری به پوشش اخبار بانک دی پرداختند.

گفتنی است، به اعتقاد فعالان و کارشناسان اقتصادی رویداد اینوکس کیش ۲۰۱۸ علاوه بر دستاوردهای ملموس و کمیت های آماری، پژوهشی میدانی و مهم برای بازشناسی مشکلات و موانع سرمایه گذاری و دستیابی به راهکارها و رهیافت های اقتصادی است که می تواند در تصمیم سازی ها، تصمیم گیری ها، رفع چالش های اقتصادی و برنامه ریزی های کلان نقشی اثرگذار داشته باشد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

قیمت دلار امروز ۱۵ اسفند ۹۸ به ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید

قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) در جریان معاملات امروز دوشنبه، ۱۹ اسفند ۹۸ صرافی‌های بانکی به ۱۵۲۰۰ تومان رسید.

 • 122

سقف کارت به کارت ۱۰ میلیون تومان شد

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از افزایش سقف کارت به کارت به ۱۰ میلیون تومان در ابزارهای خودپرداز، کیوسک، اینترنت بانک و همراه بانک خبر داد.

 • 97

دادوستد ۱۵۱ هزار میلیارد تومانی بورس کالا در ۱۱ ماه

کارنامه عملکرد ۱۱ ماه گذشته بورس کالا در حالی منتشر شد که آمارها از ثبت ارزش معاملاتی بیش از ۱۵۱ هزار و ۹۳۰ میلیارد و ۵۹۲ میلیون تومان در بازارهای فیزیکی، مشتقه و نیز بازار مالی حکایت دارد.

 • 73

راه‌اندازی نسخه اول سامانه ماهرسان/ تشریح مشوق‌ها و دیگر امکانات

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح از راه‌اندازی نسخه اول این سامانه در روز ولادت امام علی (ع) خبر داد.

 • 264

ریزش ۱۰۰۰۰ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس اوراق بهادار تهران با ریزشی بیش از ۱۰۰۰۰ واحدی به کانال ۵۳۸ واحدی عقبگرد کرد.

 • 73

معرفی برگزیدگان مسابقه اینستاگرامی بانک سرمایه

مسابقه اینستاگرامی «مهم‌ترین سرمایه شما چیست؟» با انتخاب ۱۴ برگزیده به پایان رسید.

 • 54

معرفی برگزیدگان مسابقه اینستاگرامی بانک سرمایه

مسابقه اینستاگرامی «مهم‌ترین سرمایه شما چیست؟» با انتخاب ۱۴ برگزیده به پایان رسید.

 • 56

ارزهای مجازی با سقوط نفت ۲۱میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد

بازار ارز مجازی به دنبال سقوط قیمت نفت و سقوط سهام فرو ریخت و باعث شد ۲۱.۵۸ میلیارد دلار از ارزش ارزهای مجازی تنها ظرف چند ساعت بر باد برود.

 • 196

با «نشان پرداخت» مقابل کرونا بایستید!

در روزهایی که ویروس کرونا به شدت سلامت عموم مردم را تهدید می کند، لمس کردن اشیای آلوده از جمله کارت های بانکی و دستگاه های کارتخوان می تواند یکی از ساده ترین عوامل انتقال این ویروس باشد.

 • 169

پیام تبریک مدیرعامل پست‌بانک‌ به مناسبت ولادت حضرت علی‌ (ع)

مدیرعامل پست‌بانک‌ ولادت با سعادت امیرمؤمنان حضرت علی‌ (ع) و روزمرد را تبریک گفت.

 • 91

۲۰ میلیون بسته دستکش در مرحله ترخیص از گمرک/ ۳۳۰ هزار دلار مواد ضدعفونی وارد شد

ناظر گمرکات استان هرمزگان از طی شدن فرایند ترخیص ۲۰ میلیون دستکش و نیز مواد ضدعفونی کننده از گمرک استان خبر داد.

 • 75

قیمت سکه طرح جدید ۱۷ اسفند ۹۸ به ۵ میلیون و ۹۸۰ هزارتومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ در جریان معاملات بازار آزاد تهران به ۵ میلیون و ۹۸۰ هزارتومان رسید.

 • 190

توصیه‌های بانک رفاه برای مقابله با ویروس کرونا

پزشک معتمد بانک رفاه کارگران در پاسخ به پرسش هایی مبنی بر اینکه علائم ویروس کرونا چیست و چگونه باید با آن مقابله کنیم گفت: علائم ویروس کرونا بسیار شبیه به سرماخوردگی و آنفلوانزا است.

 • 64

تداوم رشد بانکداری اسلامی در عربستان

ارزش کل دارایی‌های بانکداری اسلامی عربستان سعودی در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به ۱۷۶ میلیارد دلار رسیده که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۶٫۵ درصدی را تجربه نموده است.

 • 58

روسیه توافق کاهش تولید اوپک را رد کرد/ قیمت نفت ۳ درصد سقوط کرد

پس از گزارشاتی که نشان داد روسیه توافق اوپک برای کاهش بیشتر تولید نفت را رد کرده است، قیمت نفت تا ۳ درصد سقوط کرد.

 • 90

عرضه صکوک اجاره ۷۵۰۰ میلیارد ریالی

با مجوز سازمان بورس، صکوک اجاره ۷,۵۰۰ میلیارد ریالی منتشر می شود.

 • 61

دو میلیون تن ذرت در بنادر، چشم انتظار تأمین ارز برای ترخیص

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور گفت: ۲ میلیون تن ذرت به منظور تأمین نیاز صنایع وابسته، وارد کشورشده؛ اما به دلیل عدم تأمین ارز در بنادر رسوب شده اند.

 • 67

جزییات عرضه بلوک ۱۷ درصدی بیمه البرز در بورس

بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز به قیمت پایه هر سهم ۵۲۱۷ ریال، فردا (چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۸) در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

 • 75

ساعت معاملات بورس کالا تغییر کرد

بورس کالا با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعت خاتمه معاملات گواهی سپرده کالایی، صندوق‌ها، قراردادهای آتی و اختیار معامله تا اطلاع ثانوی تغییر کرد.

 • 61