از احداث مدرسه تا اهدا آمبولانس

از احداث مدرسه تا اهدا آمبولانس

عضو هیأت مدیره بانک رفاه گفت: بانک رفاه در حوزه بهداشت و سلامت، اقدامات خوبی از جمله اهدا آمبولانس، تجهیز بیمارستان ها و ایجاد پایگاه های اورژانس داشته است.

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 14:10

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، حسین رحمتی در مراسم اهدای یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان ابن سینای شهر نورآباد با حضور نماینده مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان بانک رفاه و استان لرستان اظهار داشت: در جوامع امروزی، تعامل بین بنگاه ها، مردم و دولت باعث شده تا مسئولیت های اجتماعی به نحو احسن صورت پذیرد و در جامعه ای که سطح این تعاملات در حد مطلوبی باشد، مسئولیت های اجتماعی به بهترین شکل ایفا  و قطعا" از آثار سوء اجتماعی و زیست محیطی کاسته خواهد شد. از این رو، بانک ها با انجام بهینه مسئولیت های اجتماعی می توانند به منزله یک بنگاه محرک تولید و توسعه اقتصادی کشور مؤثر باشند.

وی به نقش بانک رفاه در ایفای مسئولیت های اجتماعی اشاره و تصریح کرد: بانک رفاه با سابقه درخشان خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی، تعامل سازنده و موفقی با دستگاه ها و سازمان های مختلف در سطح کشور دارد. بانک رفاه با حدود ۶۰ سال سابقه و با توجه به اینکه سهامدار اصلی آن یکی از بزرگترین مجموعه های اقتصادی و اجتماعی کشور یعنی سازمان تأمین اجتماعی و وزارت رفاه است علاوه بر اینکه بار این مسئولیت را برای خودش سنگین تر می داند بحمدالله توانسته است نقش موثری در ایفای مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.

رحمتی در ادامه گفت: مسئولیت های اجتماعی فقط کمک کردن به بخشی از نیازهای مردم نیست بلکه اگر در حوزه قوانین و مقررات کسب و کار، به درستی انجام وظیفه کنیم، مسئولیت اجتماعی خود را ایفا کرده ایم.کنترل و نظارت، تسهیلات باکیفیت، سلامت اداری، سلامت صورت های مالی ، شفافیت در ارائه گزارش گیری و عملکرد و سایر مواردی که می تواند به عملکرد خوب و شفاف منتهی شود، جزئی از مسئولیت اجتماعی به شمار می رود و همچنین مسئولیت های اخلاقی بشردوستانه و توجه به مسائل محیط زیست از بخش های دیگر مسئولیت اجتماعی محسوب می شوند.

ایشان بانک رفاه را به مثابه یک بانک کاملا" تجاری در حوزه های مختلف اقتصادی اعم از تولید، کشاورزی، صنعت، خدمات و بازرگانی و در سطح بانک های مطرح برشمرد و عنوان کرد: بانک رفاه امروز به منزله یکی از شفاف ترین بانک های کشور از لحاظ صورت های مالی و سلامت اداری به شمار می رود. صورت های مالی بانک، حسابرسی انجام شده در سطح بانک، گزارش دستگاه های نظارتی و سودآوری بانک که به صورت کاملا" شفاف و گویا ارائه می شود از دلایل این ادعاست. همچنین بانک رفاه در بخش سلامت اداری با شفافیت، گزارش گیری به موقع، پاسخگویی به سهامداران و... توانسته عملکرد مناسبی را رقم بزند.

عضو هیأت مدیره به پیشینه بانک رفاه در تعامل با کارگران اشاره و تصریح کرد: بانک رفاه روابط بسیار خوبی با حوزه های مختلف اجتماعی به ویژه حوزه کارگری و زیرمجموعه های مرتبط دارد و ماهانه بیش از ۳ میلیون نفر از بازنشستگان عزیز، مستمری خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و این بانک قریب به ۳ سال بدون کوچکترین وقفه ای، حقوق مستمری بگیران را پرداخت کرده و موفقیت های امروز بانک نتیجه دعای همین عزیزان و قشرتاثیرگذارکارگر است.

وی در ادامه سخنان خود به برخی از اقدامات بانک رفاه در حوزه مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: بانک رفاه در حوزه سلامت تا کنون تعداد زیادی آمبولانس به مناطق محروم تحویل داده و در ایجاد پایگاه های اورژانس، ساختمان ها و کلینیک های خدمات پزشکی در سطح استان های مختلف کشور، مشارکت داشته و تجهیزات پزشکی زیادی را به نواحی محروم اهدا کرده است.

رحمتی اهدای یک دستگاه آمبولانس به شهرستان نورآباد را گام مهمی در ایفای مسئولیت اجتماعی برشمرد و از اهدای یک دستگاه آمبولانس به بخش سیل زده معمولان از توابع شهرستان پلدختر خبر داد.

در ادامه رستمیان نماینده مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد بانک رفاه به ویژه مدیران ارشد در حوزه مسئولیت های اجتماعی از جمله در سیل های اخیر از بانک رفاه به منزله یک بانک کارآمد و هوشمند یاد کرد و گفت: بانک رفاه بار بزرگی از مسائل اجتماعی کشور را به دوش گرفته و در این زمینه پیشتاز بوده است .

وی افزود: بانک رفاه تنها به سود نمی اندیشد بلکه به سود و خدمت به مردم توأمان می پردازد و یکی از موضوعاتی که بانک رفاه را سرآمد کرده است همین تفکر نو و روزآمدی است که جای قدردانی دارد.

نماینده مردم دلفان و سلسله در خاتمه سخنان خود اظهار داشت: رویکرد مدیران محترم بانک رفاه نگاهی مردمی و خداپسندانه و یکی از دلایل سرآمدی این بانک، تفکر نو و روزآمدی است که جای قدردانی دارد و باید سرلوحه مدیران بانک قرار گیرد.

وی عملکرد این بانک را در ساخت و تجهیز مدارس مطلوب برشمرد و افزود: نگاه همه جانبه گرا مسئولان بانک رفاه، افکار و سنت حسنه را ترویج می دهد و امیدوارم عملکرد بانک رفاه سرلوحه قرار گیرد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

قیمت نفت سنگین ایران کاهش یافت/تولید ۲.۰۸۶ میلیون بشکه در روز

طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در ماه ژانویه به ۲.۰۸۶ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران بیش از یک دلار در هر بشکه ارزان شد.

 • 74

نرخ دلار آزاد در ۲۴ بهمن / دلار ۱۳ هزار و ۷۲۰ تومان شد

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۲۴ بهمن ۹۸) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۳ هزار و ۷۲۰ تومان داد و ستد شد.

 • 63

جهش ۲۵ درصدی کسری بودجه آمریکا/بدهی ملی رکورد زد

اوضاع هزینه‌کردهای دولت آمریکا هر روز بدتر و بدتر می‌شود و کسری بودجه دولت فدرال به میزان متوسط ۱۰۰ میلیارد دلار در ماه رسیده است.

 • 54

نرخ بهره منفی داد سوئیسی‌ها را درآورد

ذخایر ارزی سوئیس در نتیجه تداوم سیاست نرخ بهره منفی تا پایان سال ۲۰۱۹ کاهش یافت.

 • 135

۱۰۰۰۰همپوشانی بیمه ای رفع شد/بهره مندی ۱۶۸۰بیمارخاص از بیمه سلامت

گرگان- مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: از مرداد ۹۷ تاکنون در گلستان ۱۰ هزار و ۶۴۷ همپوشانی بیمه ای شناسایی شده و برطرف شده است.

 • 69

نقدینگی آذر ماه ۹۸ به ۲۲ هزار و ۶۲۳ هزار میلیارد ریال رسید

براساس اعلام بانک مرکزی، رقم نقدینگی آذر ماه ۹۸ به ۲۲ هزار و ۶۲۳ هزار میلیارد ریال رسید.

 • 67

کمک ۳۲ میلیون دلاری ژاپن به ملت فلسطین

دولت ژاپن از تقدیم کمک‌های مالی جدید به ملت فلسطین به ارزش ۳۲ میلیون دلار خبر داد.

 • 50

پیش شرط های انتشار اوراق با درآمد ثابت برای بخش خصوصی

عضو سابق شورای عالی بورسگفت: برای انتشار اوراق با درآمد ثابت برای بخش خصوصی، نیاز مبرم به برنامه‌ریزی وجود دارد.

 • 63

نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت/ افت قیمت یورو و پوند انگلیس

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۸ ارز افزایش و قیمت ۲۹ واحد پولی از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • 60

راه هموار دریافت رمز دوم پویا در بانک تجارت

دریافت رمز دوم پویا در بانک تجارت با مسیرهای ساده امکان پذیر است.

 • 74

روش‌های دریافت رمز پویا برای کارت‌های بانک‌پاسارگاد

بانک پاسارگاد همگام با نظام بانکی کشور، برای ارتقای امنیت در پرداخت‌های اینترنتی، امکان دریافت رمز پویا را برای مشتریان دارنده‌ی تلفن‌های همراه هوشمند و غیرهوشمند فراهم کرده‌است.

 • 54

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 51

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 49

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 43

قیمت سکه طرح جدید ۲۳ بهمن به ۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ به ۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید.

 • 54

آیین نامه تسویه تعهدات ارزی اصلاح شد

آئین‌نامه اجرایی موضوع تسهیل و تسریع در تسویه تعهدات ارزی بانک مرکزی به منظور تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس، اصلاح شد.

 • 52