ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران

ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران

مدیر عامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه کارگران ارائه خدمات مطلوب و حمایت از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و زرا در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است.

پنجشنبه 10 مهر 1399 ساعت 9:35

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، لله گانی مدیر عامل این بانک در گفت ‌و گوی اختصاصی با استودیو اقتدار ۴۰ با اعلام این مطلب، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از برگزار کنندگان نمایشگاه، ابراز امیدواری کرد که حضور بانک رفاه کارگران در جهت معرفی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس مثمر ثمر باشد.

لله گانی در تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار ۴۰) و بیان اینکه بانک رفاه کارگران از زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی است و سرمایه‌ آن از اندوخته های ارزشمند قشر معظم کارگران تشکیل شده است، گفت: بانک رفاه کارگران طی هشت سال دفاع مقدس حضور فعالی در جبهه‌ها و حمایت از رزمندگان داشت و در این مسیر تعدادی شهید والاقدر نیز تقدیم انقلاب کرد. همچنین هم اکنون در بانک تعداد زیادی از همکاران آزاده، ایثارگر و جانباز حضور دارند و به مردم خدمات عرضه می‌کنند.

وی قدردانی از رشادت‌های شهدا و پاسداشت ایثار خانواده‌های معظم آنها را یک وظیفه دانست و گفت: بانک رفاه کارگران بر همین اساس تقدیر و تکریم خانواده‌های محترم شهدای بانک رفاه کارگران را در این نمایشگاه و در غرفه اختصاصی این بانک انجام داد تا نام و یاد آنها همیشه زنده و جاودان باشد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در ادامه به تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه پرداخت و خاطر نشان کرد: بانک رفاه کارگران در این نمایشگاه با ایجاد غرفه اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود در سطح جامعه کرد. همچنین اقدامات و برنامه‌هایی که برای بزرگداشت این هفته در این بانک صورت گرفت به بازدیدکنندگان معرفی شد.

وی در خصوص حمایت این بانک از خانواده‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: بانک رفاه کارگران، مرکزی تحت عنوان "مرکز حمایت اجتماعی " راه اندازی کرده و طی برگزاری نمایشگاه از تمامی بازدید کنندگان خواسته تا ضمن بازدید از این مرکز، نیازها و خواسته‌های خود را به این بانک منتقل کنند؛ بانک رفاه کارگران اهتمام دارد در زمینه رفع مسائل و مشکلات این عزیزان گام‌های موثری بردارد.

لله گانی در ادامه مصاحبه خود، دفاع مقدس را یک نقطه عطف در روند مدیریت اداری و سازمانی کشور دانست و گفت: در این برهه با تکیه بر ایمان و اعتقاد به جوانان، همدلی و همبستگی مردمی، کشور عزیزمان سربلند از نبرد بیرون آمد و دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: امروز هم در یک جنگ اقتصادی هستیم و لازم است از تجربیات و دستاوردهای دفاع مقدس در حوزه مدیریت استفاده کنیم تا مسائل و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم. بر همین اساس، اعتماد به توانمندی جوانان یکی از مسائل مهمی است که باید در رویکردهای مدیریتی به آن توجه شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که رویکرد ما حل مسائل و مشکلات مردم باشد به آسانی می‌توانیم بر مشکلات موجود که ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه مردم و کشور است، فائق آییم. رویکرد بانک رفاه کارگران همان رویکرد دفاع مقدس است تا بتواند مشکلات مشتریان بانک را که طیف متنوعی از هم میهنان هستند، مرتفع سازد.

لله‌گانی مرکز حمایت اجتماعی بانک رفاه کارگران را یک ظرفیت مناسب برای رفع مشکلات بسیاری از مردم به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار دانست و گفت: بانک رفاه کارگران از طریق این مرکز و اختصاص غرفه به تولیدکنندگان کوچکی که توانایی معرفی و فروش محصولات و کالاهای خود به ویژه در حوزه صنایع دستی را ندارند، اقدام کرده که می‌تواند کمک شایانی به تولیدکنندگان و رونق تولید کند.

وی رونق بنگاه های تولیدی و حمایت از تولیدکنندگان، اشتغال روستائیان و مناطق محروم و توانمند سازی آن ها، تهیه جهیزیه و پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان را از دیگر اولویت های بانک رفاه کارگران عنوان کرد و گفت: شبکه بانکی و از جمله بانک رفاه کارگران خود را ملزم می داند که از تمامی ظرفیت ها و توان برای رفع مشکلات مردم استفاده کند.

لله گانی ادامه داد: بانک رفاه کارگران در زمان شیوع ویروس کرونا دوشادوش و همراه مردم و هم میهنان ایستاد که کماکان این همراهی و حمایت ها ادامه دارد. بانک رفاه کارگران با حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از کرونا با اعطای تسهیلات و پرداخت وام کرونا به هم میهنان و همچنین استمهال اقساط کسانی که از بانک وام دریافت کرده بودند و مشمول کسب و کارهای آسیب دیده و زیان دیده می شدند تلاش کرد که در مسیر کاهش مشکلات هم میهنان منشاء اثر باشد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

تمدید مهلت اظهارنامه صاحبان مشاغل تا ۱۵ تیر

رئیس کل سازمان امورمالیاتی کشور، از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی و ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ خبر داد.

 • 1

حمایت بانک سپه از تولیدکنندگان و اقشار آسیب‌پذیر

بانک سپه همزمان با اجرای پروژه ملی ادغام، طی سه سال اخیر نقش محوری در حمایت از واحدهای تولیدی، اقشار آسیب‌دیده و آسیب‌پذیر، رونق تولید و ایجاد اشتغال در اقتصاد کشور ایفا کرد.

 • 7

حمایت بانک توسعه تعاون از اشتغال‌زایی در استان خوزستان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: برای بررسی مشکلات اشتغال در استان خوزستان آماده همکاری با دستگاه‌های استانی هستیم.

 • 7

بدون ضامن هم می‌توانید وام بگیرید

با خدمات جدید بانک مهر ایران، برای دریافت تسهیلات نیازی به ضامن ندارید.

 • 9

افت ۲ هزار واحدی بورس آخرین روز کاری هفته

بورس تهران با افت ۲ هزار واحدی شاخص کل، معاملات هفتگی خود را به پایان رساند.

 • 6

تسهیل ایفای تعهدات ارزی

رئیس کمیته اقدام ارزی، از تسهیل ایفای تعهدات ارزی در بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات خبر داد.

 • 4

سقف تراکنش‌های بانک مسکن افزایش یافت

بانک مسکن اعلام کرد که سقف مجموع انتقال وجوه( با مبدا حساب) بانک مسکن با بهره‌گیری از رمز یک بار مصرف تا ۱۰۰ میلیون تومان(یک میلیارد ریال) افزایش یافته است.

 • 4

واریز ۷۶ هزار میلیارد ریال سهم آورده متقاضیان مسکن ملی

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه تاکنون بیش از ۷۶ هزار میلیارد ریال از سهم آورده متقاضیان مسکن ملی واریز شده است، گفت: نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد ریال از این منابع مردم به پروژه‌ها اختصاص یافته است.

 • 3

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با اولویت زنان سرپرست خانوار

عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار خبر داد.

 • 5

رشد ۱۱۳ درصدی اوراق بدهی دولتی در سال ۹۹

بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی به عنوان یکی از راهکارهای جذب منابع و مدیریت نقدینگی در سال گذشته افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است.

 • 2

رشد ۱۱۳ درصدی انتشار اوراق بدهی دولتی در سال ۹۹

بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی به عنوان یکی از راهکارهای جذب منابع و مدیریت نقدینگی در سال گذشته افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است.

 • 2

حمایت بانک کشاورزی از پرورش گل

نگاه ویژه و حمایت از پرورش گل ، به مثابه یکی از روش های افزایش درآمد های غیر نفتی و رونق اقتصادی کشور، همواره در دستور کار بانک کشاورزی قرار دارد.

 • 3

بازگشت۸۰۰ طرح راکد به چرخه تولید باحمایت بانک کشاورزی

با استفاده از حمایت‌های مالی و تمهیدات بانک کشاورزی، حدود ۸۰۰ طرح راکد و بلاتکلیف به ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۹۹ به چرخه تسهیلات و تولید بازگشته است.

 • 3

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به کارگران نمونه استان‌های کشور

بانک رفاه کارگران در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها " و با هدف تکریم و تجلیل از اقشار مختلف جامعه کارگری کشور، به کارگران نمونه استان‌های کشور تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می‌کند.

 • 8

رفت و برگشت شاخص بورس

شاخص کل بورس پس از افت ۴۴ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی قرار گرفت.

 • 6

افزایش قیمت سکه و دلار در بازار

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ شاهد افزایش قیمت سکه و دلار در بازار بودیم.

 • 8

حذف تدریجی پول کاغذی در مبادلات/ دوران اسکناس به پایان می‌رسد

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کمرنگ شدن نقش پول کاغذی در برخی کشورهای جهان، معتقد است: رمزارزها چرخه نابودی پول کاغذی را تسریع می‌کنند.

 • 7

تعبیر «حباب» برای بورس اشتباه است

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: زمانی که در مورد بورس و قیمت دارایی‌ها صحبت می‌شود در مورد متغیر اسمی صحبت می‌شود، در نتیجه مقایسه یک متغیر اسمی با متغیر واقعی بسیار مقایسه نادرستی است.

 • 6

پیش‌بینی رشد اقتصادی بیش از دو درصد در سال ۱۴۰۰

رئیس اتاق بازرگانی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین مساله دولت بعدی مسائل اقتصادی است، اظهار کرد: براساس پیش‌بینی بانک جهانی نیز، امسال رشد اقتصادی ایران بالاتر از دو درصد خواهد بود.

 • 3

نرخ رسمی۲۱ ارز افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۱ ارز کاهش و ۱۶ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۹ ارز هم بدون تغییر باقی ماند.

 • 7