ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران

ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران

مدیر عامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه کارگران ارائه خدمات مطلوب و حمایت از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و زرا در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است.

پنجشنبه 10 مهر 1399 ساعت 9:35

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، لله گانی مدیر عامل این بانک در گفت ‌و گوی اختصاصی با استودیو اقتدار ۴۰ با اعلام این مطلب، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از برگزار کنندگان نمایشگاه، ابراز امیدواری کرد که حضور بانک رفاه کارگران در جهت معرفی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس مثمر ثمر باشد.

لله گانی در تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار ۴۰) و بیان اینکه بانک رفاه کارگران از زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی است و سرمایه‌ آن از اندوخته های ارزشمند قشر معظم کارگران تشکیل شده است، گفت: بانک رفاه کارگران طی هشت سال دفاع مقدس حضور فعالی در جبهه‌ها و حمایت از رزمندگان داشت و در این مسیر تعدادی شهید والاقدر نیز تقدیم انقلاب کرد. همچنین هم اکنون در بانک تعداد زیادی از همکاران آزاده، ایثارگر و جانباز حضور دارند و به مردم خدمات عرضه می‌کنند.

وی قدردانی از رشادت‌های شهدا و پاسداشت ایثار خانواده‌های معظم آنها را یک وظیفه دانست و گفت: بانک رفاه کارگران بر همین اساس تقدیر و تکریم خانواده‌های محترم شهدای بانک رفاه کارگران را در این نمایشگاه و در غرفه اختصاصی این بانک انجام داد تا نام و یاد آنها همیشه زنده و جاودان باشد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در ادامه به تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه پرداخت و خاطر نشان کرد: بانک رفاه کارگران در این نمایشگاه با ایجاد غرفه اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود در سطح جامعه کرد. همچنین اقدامات و برنامه‌هایی که برای بزرگداشت این هفته در این بانک صورت گرفت به بازدیدکنندگان معرفی شد.

وی در خصوص حمایت این بانک از خانواده‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: بانک رفاه کارگران، مرکزی تحت عنوان "مرکز حمایت اجتماعی " راه اندازی کرده و طی برگزاری نمایشگاه از تمامی بازدید کنندگان خواسته تا ضمن بازدید از این مرکز، نیازها و خواسته‌های خود را به این بانک منتقل کنند؛ بانک رفاه کارگران اهتمام دارد در زمینه رفع مسائل و مشکلات این عزیزان گام‌های موثری بردارد.

لله گانی در ادامه مصاحبه خود، دفاع مقدس را یک نقطه عطف در روند مدیریت اداری و سازمانی کشور دانست و گفت: در این برهه با تکیه بر ایمان و اعتقاد به جوانان، همدلی و همبستگی مردمی، کشور عزیزمان سربلند از نبرد بیرون آمد و دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: امروز هم در یک جنگ اقتصادی هستیم و لازم است از تجربیات و دستاوردهای دفاع مقدس در حوزه مدیریت استفاده کنیم تا مسائل و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم. بر همین اساس، اعتماد به توانمندی جوانان یکی از مسائل مهمی است که باید در رویکردهای مدیریتی به آن توجه شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که رویکرد ما حل مسائل و مشکلات مردم باشد به آسانی می‌توانیم بر مشکلات موجود که ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه مردم و کشور است، فائق آییم. رویکرد بانک رفاه کارگران همان رویکرد دفاع مقدس است تا بتواند مشکلات مشتریان بانک را که طیف متنوعی از هم میهنان هستند، مرتفع سازد.

لله‌گانی مرکز حمایت اجتماعی بانک رفاه کارگران را یک ظرفیت مناسب برای رفع مشکلات بسیاری از مردم به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار دانست و گفت: بانک رفاه کارگران از طریق این مرکز و اختصاص غرفه به تولیدکنندگان کوچکی که توانایی معرفی و فروش محصولات و کالاهای خود به ویژه در حوزه صنایع دستی را ندارند، اقدام کرده که می‌تواند کمک شایانی به تولیدکنندگان و رونق تولید کند.

وی رونق بنگاه های تولیدی و حمایت از تولیدکنندگان، اشتغال روستائیان و مناطق محروم و توانمند سازی آن ها، تهیه جهیزیه و پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان را از دیگر اولویت های بانک رفاه کارگران عنوان کرد و گفت: شبکه بانکی و از جمله بانک رفاه کارگران خود را ملزم می داند که از تمامی ظرفیت ها و توان برای رفع مشکلات مردم استفاده کند.

لله گانی ادامه داد: بانک رفاه کارگران در زمان شیوع ویروس کرونا دوشادوش و همراه مردم و هم میهنان ایستاد که کماکان این همراهی و حمایت ها ادامه دارد. بانک رفاه کارگران با حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از کرونا با اعطای تسهیلات و پرداخت وام کرونا به هم میهنان و همچنین استمهال اقساط کسانی که از بانک وام دریافت کرده بودند و مشمول کسب و کارهای آسیب دیده و زیان دیده می شدند تلاش کرد که در مسیر کاهش مشکلات هم میهنان منشاء اثر باشد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 128

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 136

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 122

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 129

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 42

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 43

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 40

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 25

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 38

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 29

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 34

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 17

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 29

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 29

بانک‌پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی، تسهیلات اعطا می‌کند

بانک‌پاسارگاد در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می‌کند.

 • 31

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

 • 33

از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان دریغ نخواهیم کرد

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد.

 • 30

تقویت ۲۶۵۱۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۶۵۱۶ واحدی معادل ۲.۱۷ درصد به رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۹۹ واحدی به رقم ۱۵ هزار و ۹۹۴ واحد رسید

 • 38

حمایت۱۰۲۰میلیاردی از مرکزلجستیک وپایانه صادرات محصولات کشاورزی

بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی با حمایت و مشارکت ۱۰۲۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی در استان مازندران راه اندازی شده است.

 • 30

ایده‌ نو بانک مهر ایران برای استفاده مستمر از تسهیلات قرض‌الحسنه

در طرح «اندوخته اجتماعی» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با پس‌انداز مبالغ اندک خود به‌صورت ماهانه، بیش از یک بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 • 41