اختتامیه دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شعب بانک کارآفرین

اختتامیه دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شعب بانک کارآفرین

مهدی سیف‌علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین در مراسم اختتامیه دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان شعب این بانک، بر لزوم آموزش مداوم کارکنان جهت به‌روزرسانی دانش بانکی تاکید کرد.

دوشنبه 17 شهریور 1399 ساعت 13:35

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، سیف‌علیشاهی در این مراسم ضمن خوشامدگویی به کارکنان جدید شعب این بانک گفت: به شما عزیزانی که از امروز در شعب بانک کارآفرین مشغول به کار می‌شوید، خیرمقدم می‌گویم و امیدوارم روزهای خوب و پرثمری را پیش رو داشته باشید.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی موردنیاز کارکنان بانک‌ها افزود: بانک را از لحاظ نظم و ترتیب و رعایت سلسله‌مراتب اداری می‌توان به سیستم‌های نظامی تشبیه کرد. از شما انتظار دارم که همواره به این موارد توجه داشته باشید و با رعایت ضوابط سازمانی، در جهت جلب رضایت مشتریان گام‌های موثری بردارید.

سیف‌علیشاهی همچنین گفت: بانک یک سازمان پویا است که به دلیل تغییرات لحظه‌ای در اقتصاد کلان، سیاست و جامعه و همچنین دستورات نهادهای ناظر، تحولات زیادی را تجربه می‌کند. بنابراین شما عزیزان باید به دانش روز بانکی مجهز باشید تا بتوانید با این تحولات همگام شوید.

وی با تبیین جایگاه بانک‌ها در ساختار اقتصاد کشور گفت: بانک‌ها جایگاه بسیار حساسی در ساختار اقتصاد کشور دارند. شما از این پس عضوی از نظام بانکی کشور هستید که کوچک‌ترین خطای شما ممکن است تبعات بزرگی در پی داشته باشد. پس لازم است تمام دقت و توجه خود را به کار معطوف کنید و خطای عملیاتی را به حداقل برسانید.

وی همچنین گفت: مسیر شغلی شما طی حضور در بانک کارآفرین ثابت نخواهد بود و بنا به صلاحدید مدیران و با در نظر گرفتن ضوابط گردش شغلی، در شعب مختلف مشغول به کار خواهید شد. هر شعبه حکم یک دانشگاه را دارد. پس هیچ فرصتی را برای یادگیری و کسب تجربه از دست ندهید.

عضو هیات مدیره در بخش پایانی سخنان خود گفت: از امروز بهترین و مهم‌ترین ساعت‌های عمر شما در شعب بانک سپری خواهد شد و بانک به نوعی خانواده دوم شما محسوب می‌شود. برای تک‌تک شما آرزوی موفقیت و بهروزی می‌کنم.

در ادامه این مراسم دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی طی سخنانی گفت: پیوستن شما را به خانواده بزرگ بانک کارافرین تبریک می‌گویم. تصمیم شما برای کار در بانک، بدون شک تاثیر زیادی بر مسیر زندگی شما در آینده خواهد داشت.

بهاروندی در ادامه ویژگی‌های کارکنان بانک‌ها را برشمرد و گفت: کارکنان بانک‌ها علاوه بر تسلط به دانش بانکی، باید با علوم روانشناسی، اقتصاد، حقوق و... نیز آشنایی کافی داشته باشند. دوره‌های آموزش بدو خدمت اگرچه لازم است، اما کافی نیست و امر آموزش همواره باید مدنظر شما قرار داشته باشد.

وی در پایان افزود: برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هر کدام از شما عزیزان در آینده در کسوت مدیران موفق و با تعامل، همراهی و همکاری با همکاران خود، برای تحقق اهداف بانک گام بردارید.

گفتنی است دوره آموزشی بدو استخدام کارکنان جدید شعب بانک کارآفرین در سال ۱۳۹۹، با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای بانکداری برگزار شد و کارکنان جدید این بانک طی این دوره آمادگی لازم را برای شروع به کار در بانک کسب کردند. در پایان این مراسم احکام کارکنان جدید شعب به ایشان اعطا شد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 87

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 94

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 82

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 90

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 35

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 33

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 34

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 22

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 29

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 24

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 30

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 14

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 26

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 26

بانک‌پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی، تسهیلات اعطا می‌کند

بانک‌پاسارگاد در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می‌کند.

 • 25

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

 • 30

از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان دریغ نخواهیم کرد

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد.

 • 26

تقویت ۲۶۵۱۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۶۵۱۶ واحدی معادل ۲.۱۷ درصد به رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۹۹ واحدی به رقم ۱۵ هزار و ۹۹۴ واحد رسید

 • 32

حمایت۱۰۲۰میلیاردی از مرکزلجستیک وپایانه صادرات محصولات کشاورزی

بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی با حمایت و مشارکت ۱۰۲۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی در استان مازندران راه اندازی شده است.

 • 27

ایده‌ نو بانک مهر ایران برای استفاده مستمر از تسهیلات قرض‌الحسنه

در طرح «اندوخته اجتماعی» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با پس‌انداز مبالغ اندک خود به‌صورت ماهانه، بیش از یک بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 • 37