صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: رئیس اتحادیه صادرکنندگان طلا،‌جواهر و سنگ‌های قیمتی از تلاش برای کسب ۵ درصد از بازار ۱.۵ میلیارد دلاری طلا و جواهر دنیا خبرداد.
بینا: شرکت کنندگان در مراسم 12 بهمن و راهپیمایان یوم ا... 22 بهمن تحت پوشش بیمه عمر و حادثه و مسوولیت بیمه آسیا قرار دارند.
بینا: مدیر عامل بانک اقتصاد نوین با اشاره به دو علت گرایش برخی بانک‌ها و موسسات به پرداخت سود بیشتر برای سپرده‌ها، گفت: ممکن است برای سپرده‌های کلان، برخی بانک‌ها نرخ سود بیشتری در نظر بگیرند اما خوشبختانه به بخش عمده سپرده‌ها نرخ مصوب پرداخت می‌شود.
بینا: بانک جهانی زیان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس از افت قیمت نفت را ۲۱۵ میلیارد دلار اعلام و پیش بینی کرد درآمد نفتی ایران در سال ۲۰۱۵ به ۲۳.۵ میلیارد دلار برسد.
بینا: آئین جشن سالگرد تاسیس کانون ارزیابی بانک اقتصادنوین با حضور رئیس هیات مدیره، مدیرعامل، معاونین، مدیران و تعدادی از ارزیابان این کانون برگزار شد.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه بانک مرکزی مجوز افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر را به 6 بانک داده است، گفت: بررسی‌های ما هم نشان می‌دهد منابع در اختیار 6 بانک برای پرداخت تسهیلات 30 میلیون تومانی به 500 هزار واحد مسکونی کافی است.
بینا: براساس آمارهای بانک مرکزی در 8 ماه نخست سال جاری نسبت ذخایر اضافی به کل سپرده‌ها 7/42 درصد کاهش یافته است.
بینا:هفته گذشته هفته تشدید جدال عوامل افزایشی و کاهشی در بازارهای مختلف بود، جدالی که در بازار فلزهای گرانبها منجر به افت 11 دلاری اونس طلا ظرف 5 روز کاری شد.
بینا: پس از رسانه ای شدن موضوع ارائه تسهیلات سه موسسه اعتباری به شرکت پدیده شاندیز در روزهای اخیر شاهد مراجعات مکرر سپرده گذاران و بروز تنش هایی در برخی از شعب این موسسات بوده ایم.
بینا: بانک صادرات ایران در راستای استاندارد سازی و اصلاح الگو و فرآیند مصرف انرژی نسبت به استقرار سیستم مدیریت انرژی بر مبنای استاندارد ISO٥٠٠٠١:٢٠١٤ اقدام و موفق به اخذ گواهینامه مربوطه از شرکت TUV INTERCERT المان گرفت.
بینا: جزئیات نرخ رشد اقتصادی ۵ساله ۱۴ بخش در اقتصاد ایران نشان می‌دهد طی شش‌ماهه سال جاری خدمات مؤسسات مالی و اعتباری با نرخ رشد ۱۵.۲ درصد رکورددار است.
بینا: وزیر اقتصاد دولت دهم گفت: تأمین مالی دولت به ازای 4.1 میلیارد دلار نفتی که فروخته­ شده بالغ بر یکصد هزار میلیارد ریال پایه پولی و پانصد هزار میلیارد ریال نقدینگی را افزایش داده ­است، از سوی دیگر وقتی بانک مرکزی ناگزیر است در ازای ارز فروخته یا وصول نشده به دولت ریال بدهد، به معنای تشدید سلطه دولت بر این بانک است.
بینا: قیمت طلا پس از انتشار آماری مبنی رشد ضعیف اقتصادی آمریکا در سه ماهه چهارم سال گذشته، 26.52 دلار افزایش یافت و به 1283.79 دلار در هر اونس رسید.
بینا:در آستانه 12 بهمن سالروز ورود تاریخی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به کشور، مدیرعامل بانک اقتصادنوین به همراه جمعی از مدیران ارشد بانکی با حضور در حرم مطهر امام راحل، با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کرد.
بینا:با راه اندازی آزمایشی سامانه جدید اعلام نرخ ارز توسط کانون صرافان به دستور بانک مرکزی، مشکلات آن شناسایی شد.
بینا:بر اساس اعلام گولدکور، بانک مرکزی روسیه در سال 2014 حدود یک سوم طلای عرضه شده در جهان را خریداری کرده است.
بینا:مرور هفتگی شاخصهای اقتصادی آمریکا، نشان می دهد که ارزش واحد پولی این کشور نسبت به سال گذشته رشد داشته است و آمریکا پس از سالها، سیاست افزایش ارزش پول ملی خود را در برنامه قرار داده است.
بینا: بر اساس گزارش رسمی وزارت اقتصاد، کسری تراز عملیاتی و سرمایه ای بودجه ۹۳ تا پایان آذرماه امسال به بیش از ۱۰ هزار و ۷۵۳ میلیارد تومان رسید.