صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: نسخه ios همراه بانک صادرات ایران منتشر و بر روی وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir قرار گرفت .
بینا: رئیس سازمان بورس با بیان اینکه باید شرایطی را فراهم آوریم تا بانک‌ها و بورس‌ها رقیب یکدیگر نباشند، گفت: سعی داریم در یک برنامه ۵ ساله اقتصاد کشور را از بانک محوری به محوریت بازار سرمایه تبدیل کنیم.
بینا: بانک مرکزی نرخ تورم میانگین در پایان آذرماه امسال را 17.2 درصد اعلام کرد که این رقم یک درصد نسبت به ماه قبل کاهش را نشان می‌دهد.
بینا: وزیر اقتصاد نوسانات نرخ ارز را کوتاه مدت و گذرا دانست و در مورد افت قیمت نفت گفت: تغییراتی که در قیمت نفت رخ داده تاثیر معناداری در مصرف و منابع کشور ندارد.
بینا: بانک تجارت به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و مراجعه کنندگان دستگاه‌های خودپرداز تجارت، خدمات این دستگاه ها را ارتقا داد.
بینا: بررسی آمار بانک مرکزی حاکی از آن است که اگر چه رشد ماهانه چک‌های مبادله شده هم از نظر تعداد و هم از نظر مبلغ، در آبان‌ماه کاهشی بوده، اما چک‌های برگشتی همچنان در مسیر صعودی حرکت می‌کنند.
بینا: اونس در روزهای فعالیت نامنظم بازارهای طلا در پایان سال میلادی برای نزدیک شدن به مرز روانی تقلای شدیدی کرد. هر اونس فلز زرد که چهارشنبه در آخرین روز کاری تقریبا کامل سال به بهای 1175 دلار رسیده بود، تا جمعه بعدازظهر به قیمت 1196 دلار رسید
بینا:یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند.
بینا: دبیرکل کانون صرافان، افزایش تقاضا بیش از عرضه، کاهش نرخ نفت، انتظارات فعالان بازار، تمام شدن ماه صفر و آغاز خرید و فروش ها در بازار و پایان تعطیلات را از جمله دلایل عمده افزایش قیمت انواع ارز در بازار اعلام کرد و احتمال داد قیمت ها در بازار ارز کاذب باشد.
بینا: صندوق بین المللی پول با توصیه به کشورهای نفتی خلیج فارس برای رهایی از وابستگی به نفت، توسعه صادرات،‌ ایجاد فضای اقتصادی باثبات، بهبود فضای کسب و کار، و تشویق شهروندان به فعالیت در بخش خصوصی را به عنوان راهکارهایی در این زمینه برشمرد.
بینا: رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: کسانی که تاکنون کارت ملی دریافت نکرده اند باید تا پایان امسال کارت ملی خود را دریافت کنند زیرا طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، اگر این افراد، کارت ملی دریافت نکنند یارانه آنان احتمالا قطع می شود.
بینا: کمیسیون اقتصادی مجلس هفته آینده تقاضای عده‌ای از نمایندگان در زمینه تحقیق و تفحص از عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان، عملکرد بانک‌های خصوصی و دولتی و مؤسسات اعتباری و عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
بینا: قیمت طلا در معاملات کم حجم پس از کریسمس امروز ۱۲ دلار افزایش یافت و به ۱۱۸۵ دلار در هر اونس رسید.
بینا: معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری نرخ تورم در دوره یکساله منتهی به آذرماه را 16.8 درصد اعلام کرد.
بینا: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری دو بدهکار میلیاردی بانکی این استان در تهران خبر داد.
بینا: بیمه مرکزی عملکرد شرکت‌های بیمه در ارسال و تائید اطلاعات عملیات اتکائی را منتشر کرد.
بینا: در حالی که بازار طلا امروز پنجشنبه به علت تعطیلات کریسمس بسته است قیمت طلا در آخرین لحظات مبادلات روز گذشته با کاهش روبرو شده و به مرز 1173 دلار در هر اونس رسیده است.
بینا: محمودی مدیر امور نظارت و بازرسی بانک شهر از افزایش میزان پاسخگویی به مشتریان این بانک خبر داد.