صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با تاکید دوباره بانک مرکزی بر اجرای نرخ ۱۰ درصدی سود سپرده های کوتاه مدت از یکم شهریور می توان رفته رفته به بازگشت نقدینگی مردم از بانکها به سوی بازار سهام امیدوار بود.
شورای پول و اعتبار تقسیم بندی صرافی‌ها به نوع اول و دوم را حذف و مصوب کرد که از این پس سرمایه صرافی‌های تهران، کرج،‌ اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز و تبریز مبلغ چهل میلیارد ریال و در سایر شهر ها مبلغ بیست میلیارد ریال باشد.
وزارت دادگستری آمریکا یکی از بزرگترین بانک‌های این کشور را به اتهام "گمراه کردن" مشتریان وام مسکن به پرداخت ۱۶.۷ میلیارد دلار جریمه محکوم کرد.
عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان طلا و جواهر با اشاره به دریافت مالیات از این صنف گفت: دریافت مالیات از این صنف کارشناسی شده نیست.
بینا: رییس اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی کرد: به نظر می رسد روال کاهشی در قیمت طلا و سکه تا چند روز آینده ادامه داشته باشد.
بینا: وزیر اقتصاد گفت: از زمانی که سامانه صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی توسط بانک مرکزی راه‌اندازی شد، بساط جعل این ضمانت‌نامه‌‌ها نیز برچیده شده است
بینا: جزییات جشنواره خدمات بانکداری الکترونیکی بانک اقتصادنوین "فرابانک نوین" که با هدف ترویج استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی این بانک برگزار می‌شود، اعلام شد.
بینا: وزیر اقتصاد با تاکید بر نقش غیر قابل انکار سامانه نسیم در ساماندهی و نظارت بر حساب‌های دولتی گفت: این سامانه به دولت کمک می‌کند نسبت به اطلاع از موجودی و استیفای حقوق خود به طور موثر و مناسبی عمل کند.
بینا: به مناسبت سالگرد اغاز به کار دولت یازدهم و مقارن با هفته دولت، نمایشگاهی به منظور ارایه برخی از دستاوردهای یک سال اخیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حضور رییس کل، اعضای هیات عامل و مدیران کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برپا شد.
بینا: با توجه به دسترسی آسان و سریع افراد به تلفن و استفاده همه گیر آن در کشور، بانک ها استفاده از تلفن بانک را جهت گسترش بانکداری الکترونیکی ۲۴ ساعته برای مشتریان بانک فراهم ساخته اند.
بینا: مراقبت از اسناد باارزش مانند گذرنامه، گواهینامه، کارت ملی، کارت های بانکی و دفترچه های حساب بانکی بسیار با اهمیت است. همیشه مطمئن شوید که این اسناد در هرجا چه خانه و چه محل کار و یا هنگامی که در مسافرت هستید در دسترس تان هستند.
بینا: در نمایشگاه دستاوردهای بانک مرکزی، از طرح جدید ایران چک 50 هزار تومانی منقش به تصویر بارگاه حضرت امام رضا(ع) و اسکناس جدید 2000 تومانی منقش به تصویر بادگیرهای ایرانی پرد‌ه‌برداری شد.
بینا: سیف گفت: یکی از الزامات تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه‌های خروج از رکود غیرتورمی، برخورد انضباظی با بانک‌های متخلف است.
بینا: همزمان با آغاز هفته دولت، بازدید از خزانه جواهرات ملی ایران رایگان اعلام شد.
بینا: ١ میلیون ٢٠٠ هزار تراکنش موفق بر سامانه #٧١٩* بانک صادرات ایران طی تیرماه امسال ثبت شد.
بینا: مشاور عالی اقتصادی رییس جمهور گفت: بین سرشماری سال 1385 تا 1390 هیچ شغلی به طور خالص در اقتصاد ما ایجاد نشد. توسعه آموزش عالی ضربه گیر بازار کار بود و ورود به بازار کار به تاخیر افتاد.
بینا:گزارش بخش مسکن آمریکا که حاکی از پیشرفت این بخش بود، موجب تقویت شاخص سهام وال استریت و توقف افزایش قیمت طلا شد.
بینا: مدیر عامل بیمه آسیا در خصوص پاره ای انتقادات مبنی بر وجود ضعف دانش فنی در شرکت های بیمه خاطر نشان ساخت:در حال حاضر با توجه به وجود نرم افزار در شرکت های بیمه امکان محاسبه دقیق ارزیابی ریسک وایجاد خسارت های احتمالی وجود دارد ./طرح اصلاح بیمه نامه شخص ثالث هفته اینده به صحن علنی مجلس می رود.
بینا: معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه بانک رفاه کارگران زیر نظر سازمان تامین اجتماعی است، گفت: دو نوع وام ضروری بر اساس بودجه سازمان در این بانک به مستمری بگیران پرداخت می‌شود و مابقی وامها نیز براساس اعتبارات داخلی بانک رفاه اختصاص پیدا می کند.
بینا:با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال ۹۲، نرخ سود قطعی بیمه‌های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال ۹۲ معادل 25.88 درصد اعلام شد.