???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: بانک ملی ایران در بیست و چهارمین شب ماه مبارک رمضان مصادف هفته اطعام و اکرام، میزبان بالغ بر 300 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) بود.
بینا: با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت، سهامداران این بانک با توزیع 170 ریال سود به ازاء هر سهم این بانک موافقت کردند.
بینا: بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به 27 تیرماه سال جاری را اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه افزایش، 4 گروه کاهش و یک گروه ثابت بود.
بینا: بانک مرکزی در حالی اخیرا با کلیات طرح ایجاد صندوق پس انداز مسکن موافقت کرده است که در صورت تصویب نهایی، وام خرید مسکن به 80 میلیون تومان خواهد رسید، این درحالی است که اخیرا برخی از بانک‌ها و تعاونی‌های اعتباری پرداخت وام به بخش مسکن را در قالب کمک هزینه تعمیر مسکن و جعاله به میزان وامی که بانک مرکزی مد نظر قرار داده است، در دستور کار خود قرار داده‌اند.
بینا:قیمت طلا در بازارهای جهانی که شب گذشته با افت نسبی روبرو شد امروز چهارشنبه تقریبا بدون تغییر بوده و همچنان بالاتر از 1300 دلار در هر اونس تثبیت شده است.
بینا: بسیج دانشجویی پنج دانشگاه اصلی کشور در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، خواستار تغییر رویکرد بانک مرکزی در اصلاح نظام بانکی و استفاده این نهاد حاکمیتی از ابزارهای قانونی اش جهت جلوگیری از تخلف بانک ها شدند.
بینا: تصویب نامه در خصوص تعیین مقرری ارزی دانشجویان بورسیه شاغل به تحصیل در خارج از کشور
بینا: بانک مسکن در گروه بانکی بعد از بانک مرکزی، به‌عنوان اولین بانک به کمک مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور توانست گواهی ثبت شناسه شی OID را به خود اختصاص دهد.
بینا: در راستای ارتقاء و گسترش سطح همکاری متقابل، تفاهمنامه همکاری میان بانک ملی ایران و وزارت کشور امضاء شد.
بینا: مجامع عمومی فوق‌العاده بانک پاسارگاد به منظور افزایش سرمایه و اصلاح اساسنامه، در تاریخ 31 تیر 1393 با حضور بیش از 86 درصد از سهامداران، در محل مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی برگزار شد.
بینا: معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی از افزایش 28 درصدی سپرده‌های بخش غیردولتی در بانک‌ها خبر داد.
بینا:صبح امروز با حضور مدیران عامل بانک ملی ایران و بیمه البرز ، تفاهمنامه همکاری با موضوع بیمه درمان تکمیلی(بستری) همکاران بانک منعقد شد.
بینا: مدیر عامل بانک تجارت گفت: اینکه برخی مواقع گفته می شود اعتبارات بانکی فقط به بخش صنعت داده شود مشکلی حل نمی شود چرا که اگر بخش بازرگانی که فروشنده تولیدات صنعتی است حمایت نشود تولید فروش نمی رود و باز تولید کننده ضرر می کند.
بینا: روابط عمومی بانک سرمایه نشان تعالی روابط عمومی در سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران را از آن خود ساخت.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه بانک سینا راس ساعت 15 روز دوشنبه 30 تیرماه جاری با حضور 92.73 سهامداران در محل هتل پارسیان استقلال برگزار شد.
بینا: بانک مسکن طی سه ماهه اول سال جاری تعداد 65هزار و 806 فقره تسهیلات به مبلغ بیش از 333ر17 میلیارد ریال در قالب مشارکت مدنی،خرید،جعاله،قرض الحسنه و سایر عقود به متقاضیان پرداخت کرده است.