صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: سوئیچ کارت بانک ملی روز جمعه مورخ 11/7/93 به مدت تقریبی یک ساعت دچار اختلال موقت خواهد بود.
بینا: در پیام این مرجع تقلید که به دنبال رونمایی از مستند "فاکتور صوری" صادر شد، آمده است: متاسفانه چیزی نگذشت که با انحراف از مسیر عقود شرعی و قناعت کردن به اسناد صوری و غیرواقعی، آن نظام بانکداری اسلامی را منحرف کردند.
بینا: مدیرعامل شرکت بیمه تعاون گفت: تقویت و حمایت از بخش تعاون از مهمترین اهداف بیمه تعاون در سراسر کشور است.
بینا:سرانجام بیمه دی پس از9 ماه غیبت به بازار سرمایه بازمی گردد،اما مهمترین نکته در خصوص این شرکت رعایت ماده 141 قانون تجارت است .
بینا: مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با تاکید براینکه سرمایه این موسسه به ۶ هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت،گفت: آمادگی تبدیل شدن به بانک را داریم.
بینا: بانک صادرات ایران تا پایان شهریور ماه ١٣٩٣ ,مجموعأ ٤ هزار و ٥٠٠ دستگاه خودپرداز نصب و راه اندازی نموده است.
بینا: مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از راه اندازی نرم افزار جستجوگر و مسیریابی شعب این بانک بر روی تلفن های همراه هوشمند خبر داد.
بینا:امروز طی حکمی از سوی رئیس کل بیمه مرکزی،‌ مصطفی زندی به عنوان مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی منصوب شد.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: منابع بانکی نباید آسان و ارزان در اختیار افراد ناصالح قرارگیرد
بینا: در ادامه رشد کاربران خدمات بانکداری الکترونیکی بانک اقتصادنوین تعداد استفاده‌ کنندگان از چهار خدمت الکترونیکی این بانک در پایان شهریور ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش 17 درصد رشد کرد.
بینا: تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری سیتیکس فیوچرز تاکید کرد که سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی بزرگ جهان فشار بیشتری را بر قیمت طلا وارد خواهد کرد.
بینا:بانک جهانی روز سه شنبه از اختصاص کمک یک میلیارد دلاری برای تامین هزینه طرح های بهبود دسترسی به آب آشامیدنی در لبنان و توسعه نیروگاه خورشیدی در مغرب خبر داد.
بینا: ساعت کاری شعب بانک سامان در نیمه دوم سال 1393 اعلام شد.
بینا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بانکداری اسلامی تاکید کرد: امروز با بانکداری روبرو هستیم که ترکیبی از اعمال حرام است و حلال. اما چون تفکیک این دو برای مشتری از یکدیگر ممکن است، حکم آن حلال است مگر در مواردی که عینا حرام را تشخیص دهند.
بینا: در راستای حمایت از بخش خصوصی و تولید اشتغال پایدار، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان وزارت تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی، صندوق مهر امام رضا(ع)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، اتحادیه کشوری طلا و جواهر و آموزشگاه الماس نشان آریا به امضاء رسید.
بینا:این روزها با گسترش تبلیغات و فرهنگ‌سازی‌هایی که برای افزایش استفاده مردم از خدمات بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک شده است هر روز از طرفی شاهد استفاده بیشتر مردم از این سرویس‌ها و از طرف دیگر شاهد افزایش روی آوردن بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت الکترونیک و سازمان‌های بزرگ برای به کارگیری از این سرویس‌ها هستیم.
بینا:ژوهشکده بیمه، نمایندگان فعال فروش محصولاتش را معرفی و از آنها تقدیر کرد.
بینا:یکی از عوامل بالا بردن ضریب نفوذ بیمه تنوع محصولات بیمه ای است. برای رسیدن به این هدف طراحی محصولات جدید بیمه ای نقش بسزایی دارد.
بینا:رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اعلام جزئیات ساماندهی شبکه فروش و نمایندگی‌های صنعت بیمه، از شناسایی دو شغله‌ها و نمایندگانی که دارای چند کد نمایندگی بودند، خبرداد.
بینا: با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان و طرح مشتری مداری شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، باشگاه "مشتریان نوین" این شرکت راه‌اندازی شد.