صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مأموریت اصلی صنعت بیمه کشور تأمین اطمینان و آرامش و کاهش عدم قطعیت هاست تا با استفاده از آن بتوان ریسک فعالیت های اقتصادی را به حداقل رساند.
بینا:جواد سهامیان در گفتگو با آیین ضمن تکذیب پذیرش مدیرعاملی شرکت بیمه توسعه گفت: در این مورد با من صحبت هایی شده بود و من پذیرش مدیرعاملی شرکت بیمه توسعه را منوط به تحقق دو شرط کرده ام.
بینا: بررسی مانده تسهیلات و سپرده‌ها در پایان فروردین 89 یا سال نخست دولت دهم نشان می‌دهد که با وجود 221هزارو494میلیاردتومان سپرده، بانک‌ها و موسسات بیش از 229هزارو316میلیاردتومان تسهیلات پرداخت کرده‌اند که به این ترتیب نسبت تسهیلات به سپرده‌های بانکی به 103درصد بالغ می‌شود.
بینا: فردا همزمان با 17 سپتامبر سومین قسط از دارایی 2.8 میلیارد دلاری دارایی های بلوکه شده سرسید می شود تا در مجموع حدود 5.6 میلیارد دلار از دارایی های کشورمان آزاد و دریافت شده باشد.
بینا:کارشناس ارشد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: تخفیف های بیمه ای شخص ثالث فقط به شرط نداشتن خسارت اعمال می شود و هیچ ربطی به خدمات شرکت های امداد خودرو یا وعده های بخش های خارج از صنعت بیمه ندارد
بینا: مدیر توانمندسازی صندوق مهر امام رضا(ع) گفت: این صندوق آمادگی لازم را برای حمایت از طرح های شیلاتی منطقه چابهار دارد.
بینا: سامانه ارسال آنی پیامک تراکنش های مالی کارت مشتریان بانک توسعه صادرات ایران با هدف تسریع در ارائه خدمات فعال شد.
بینا: بانک حکمت ایرانیان مطابق با سیاست های جدید بانک مرکزی، رعایت قوانین را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و نرخ سود سپرده های یکساله خود را از 20درصد به 22 درصد افزایش داد.
بینا: برخی بانک‌ها درحالی سقف انتقال وجه اینترنتی بین حساب‌های داخلی خود را تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داده اند که مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی می گوید این بانک تاکنون مصوبه ای در این خصوص نداشته ولی بانک‌هاباید ریسک فناوری را بپذیرند.
بینا: مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین گفت: در شرایط فعلی توجه به توانایی‌های صنعت لیزینگ در کشور زمینه را برای تسریع فرآیند توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی کشور فراهم می‌کند.
بینا:بانک‌های سوئیس که قرن‌ها به رازداری اطلاعات حساب مشتریان مشهور بوده و مقاصد سرمایه‌های جهان تبدیل شده بودند با اجباری کردن آمریکا به افشای اطلاعات مشتریان بحران تازه‌ای در این بانک‌ها ایجاد شده است.
بینا: با تصویب این قانون راهگشا، تعداد رانندگانی که با بروز حوادث رانندگی و عدم توانایی در پرداخت دیه، بصورت روزانه وارد زندان می شدند از ۶۰ نفر به ۲ تا ۳ نفر تقلیل یافت.
بیمه آسیا خسارت 30میلیارد ریالی شرکت سهامی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان را پرداخت کرد. دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل بیمه آسیا بر تداوم رویه پرداخت خسارت های بحق در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد
بینا: مدیرعامل شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) از طرح دریافت کارمزد از پذیرندگان پایانه های فروش (pos) خبر داد و گفت: این طرح با تصویب شورای پول و اعتبار از ابتدای آبان ماه اجرایی خواهد شد.
بینا:در پنج سال اجرای آزمایشی قانون بیمه اجباری شخص ثالت بیش از 47 هزار راننده به خاطر عدم توانایی در پرداخت دیه، زندانی شدند.
بینا: در حالی که اروپا قرار است شاهد یک رفراندوم حساس برای جدایی اسکاتلند از بریتانیا باشد، فدرال رزرو آمریکا این هفته احتمالا صریح تر از قبل به زمان افزایش نرخ بهره در این کشور اشاره خواهد کرد.
بینا: شرکت بیمه دانا حدود ۳۰۰نفر از پرسنل این کارخانه ها را تحت پوشش انواع خدمات بیمه ای قرار خواهد داد .
بینا: عضو شورای فقهی بانک مرکزی با اشاره به جزئیات اصلاحیه قانون بانکداری بدون ربا برخی از مهمترین اصلاحات انجام شده را تغییر نوع سپرده‌ها، رابطه بانک و مشتری، طراحی ابزارهای جدید پولی، حذف فروش اقساطی تاکید بر اعتبارسنجی مشتریان، اصلاح جریمه دیرکرد عنوان کرد.
بینا: طی حکمی از سوی هیات مدیره شرکت بیمه توسعه، جواد سهامیان مقدم به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه توسعه معرفی شد.