صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: قرارداد در جهت ایجاد پوشش بیمه‌های حوادث و هزینه‌های پزشکی ناشی ازآن با وزارت آموزش و پرورش منعقد شده است.
بینا: دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران از معوقات 13 میلیارد دلاری ارزی خبر داد و گفت: تنها 3 میلیارد دلار از این رقم مربوط به بخش خصوصی واقعی کشور است.
بینا: در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، حجم معاملات از یک میلیارد سهم فراتر رفت، ارزش معاملات به بالای ۲۰۰ میلیارد تومان رسید و شاخص بورس نیز ۷۵ هزار واحدی شد.
بینا: بانک جهانی از نرخ تورم ۲.۳ درصدی جهان در اوت ۲۰۱۴ خبر داد و اعلام کرد نرخ تورم ایران در این ماه ۱۴.۸ درصد بوده است.
بینا: صرافان در ارزیابی خود از دستورالعمل جدید نحوه فعالیت صرافی‌ها، مقطعی که از نرخ دستوری دلار اطاعت می‌کردند، نقشی که هیچ گاه در نرخ گذاری نداشتند، حمایتی که هیچ گاه از آنها نشد و امارتی که نمی‌توانند به آن وارد شوند را یادآور شدند.
بینا: منابع آگاه اعلام کردند که مقام های آمریکایی در حال تحقیق از بانک استاندارد چارترد به خاطر نقض احتمالی تحریم‌های آمریکا مرتبط با فعالیت های بانکی برای اشخاص ایرانی در دوبی هستند.
بینا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تصویب جزئیات طرح نحوه اداره بانک مرکزی دقایقی پیش در مجمع گفت: براساس مصوبه مجمع، رئیس کل بانک مرکزی به پیشنهاد وزیر اقتصاد، تایید هیات وزیران و صدور حکم توسط رئیس‌جمهور تعیین می‌شود.
بینا: رییس کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار بانک مرکزی (تکاب) با اعلام خودکفایی کشور در تولید کاغذ امنیتی به تشریح ویژگی‌های امنیتی اسکناس و راه‌های تشخیص موارد جعلی پرداخت.
بینا: در بیمه های اشخاص بر خلاف بیمه های اموال بیمه شده میتواند خود را نزد چند شرکت بیمه کند وهر یک از بیمه‌گران به میزان تعهدی که کرده‌اند متعهد پرداخت سرمایه بیمه به بیمه شده یا ذینفع هستند.
بینا: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اصلاح ماده ۲۴ لایحه رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی توسط کمیسیون مشترک مجلس، گفت: براساس این ماده تنها بدهی واردکنندگانی که با نرخ ارز مرجع کالا وارد کرده و فروخته اما با نرخ بیشتری ارز دریافت کرده‌اند، تسویه می‌شود.
بینا: خزانه زیر کلید بانک مرکزی ج.ا.ا در بانک صادرات ایران ایجاد شد.
بینا:‌ یک مقام ارشد بانکی گفت: کاهش نرخ سپرده قانونی برای بانک‌ها مشروط بر این خواهد بود که منابع آزاده شده طبق دستور‌العمل به بخش‌های مختلف نظیر تسهیلات خرید مسکن برای خانه‌اولی‌ها اختصاص یابد.
بینا: بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان مهر ماه امسال بیش از ٤٣ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
بینا: بانک شهر در ششمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی در سطح تقدیر نامه‌ حضور یافت.