انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:بانکداری شرکتی از آن دسته اقداماتی به شمار می‌رود که می‌تواند پاسخی ساده به چگونگی رفع نیازهای پیچیده مشتریان، توسط نظام بانکی داشته باشد.
بینا: لوح تقدیر و تندیس دانشگاه هنر به بانک تجارت اعطا شد.
بینا: بانک ملت و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
بینا: بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی و فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی حامی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد شد.
بینا: رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با سوءاستفاده از زباله‌های بانکی، اقدام به خالی کردن حساب دارندگان کارت‌های جدید عابر بانک کرده بود خبر داد.
بینا: امروز بازار ارز شاهد افزایش اندک دلار و یورو و کاهش پوند انگلیس بود و این در حالی است که یورو و پوند رسمی با کاهش بها همراه شدند.
بینا: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه ای به شبکه بانکی ترجمه‌ با ویرایش جدید «اصول اساسی برای نظارت بانکی مؤثر» را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
بینا:با ورود فناوری ایرانی 'آریاگیت' صرفه جویی در هزینه های ارزی بانکی امکان پذیر شد به نحوی که استفاده از این فناوری در شعب بانکی، آنها را از اجبار به خرید تجهیزات متنوع شبکه آزاد می کند.
بینا: مدیر عامل شرکت اعتبار سنجی مشتریان بانک‌ها با اشاره به اقدامات این شرکت برای راه‌اندازی سامانه گزارش‌گری وثایق، گفت: براساس قرارداد ما با شرکت طراح، تا 5 ماه آینده این سامانه به بهره‌برداری می‌رسد.
بینا: معاون نظارت بانک مرکزی ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با فعالیت مخرب موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز تاکید کرد: بانک مرکزی با این موسسات اتمام حجت کرده و در صورت ادامه تخلفات به شدت با آنها برخورد خواهد کرد.
بینا: قیمت طلا در بازار جهانی با تقاضای قوی از سوی خریداران چین که دومین مصرف کننده بزرگ این فلز زرد است، به بالاترین سطح در دو هفته گذشته صعود کرد.
بینا: بانک مرکزی تغییرات قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به ۹۳.۱۲.۰۸ را اعلام کرد.
بینا: مرکز آمار ایران اعلام کرد: افزایش شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) 13.9 درصد می‌باشد که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (13.8) افزایش یافته است. درصد تغییرات شاخص کل (نرخ تورم روستایی) در دوازده ماه منتهی به بهمن ماه سال 93 نسبت به دوره مشابه سال قبل 14.2 درصد است که نسبت به تورم دوازده ماهه منتهی به دی ماه 1393 (14.9) کاهش یافته است. -
بینا:شرکت گروه فن آوا (سهامی عام) در نظر دارد تعداد ٦٠ میلیون سهم معادل ٢٠ درصد از سهام شرکت فن آوا کارت (سهامی خاص) را به طور یکجا و شرایطی از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران به فروش رساند.
بینا: وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفتمین کنفرانس نظام توسعه تامین مالی به مطالبات حوزه صنعت از مدیران بنگاه‌های تامین مالی پرداخت و میزان نقدینگی پرداختی به بخش صنعت در هشت ماهه امسال را 35 میلیارد تومان عنوان و پیشنهاداتی برای توسعه تولیدات و صادرات ارائه کرد.
بینا: پورمحمدی در مورد بدهی بانکی 6500 میلیارد تومانی گفت: این پرونده مربوط به سال‌های سال است که اتفاق افتاده و مربوط به یک بانک خصوصی است که وامی را پرداخت کرده و عمده این پرونده مربوط به سود آن است که تبدیل به معوقات بانکی شده است.
بینا: بیمه مرکزی می گوید شرکت سهامی بیمه ایران با تملک اموال و دارایی‌های بیمه توسعه، خسارات بیمه‏‌گذاران و زیان ‏دیدگان بیمه‏‌های خودرو و عمر این شرکت را به تدریج پرداخت می‌کند. اما بیمه گذاران گرفتار و خانواده های آنها به ویژه کسانی که در نتیجه پرونده های دیه در زندان به سر می برند، می پرسند: به تدریج یعنی تا چه زمان؟
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه در زمینه وصول معوقات بدحسابها اقدام خواهیم کرد، درباره خروج ارز چمدانی و اینکه هیچ اقدام غیر قانونی در این زمینه صورت نگرفته است به ارائه توضیحاتی پرداخت.