لینک دانلود نرم افزار  bank$insurance 
 

امروزه نقش گوشی های هوشمند و تبلت ها بواسطه گسترش فوق العاده آنها در جایگزینی کامپیوتر های دسکتاپ و لپ تاپ بر کسی پوشیده نیست. کاربری آسان و در دسترس بودن همیشگی این ابزارها باعث رشد سریع و غیر قابل باوری شده و تقریبا در اکثر حوزه های نرم افزاری شاهد نسخه های مخصوص موبایل و تبلت هستیم. حوزه خبر و ارتباطات هم از این دایره مستثنا نبوده و نشریات و خبرگزاریها نیز سعی دارند با عرضه نسخه های سازگار با انواع سیستم های پرتابل از این غافله جا نمانند.

همانطور که خبررسانی و اخبار از کاغذ و نشر روزنامه ها به دلیل اهمیت سرعت انتقال اخبار به سمت سایت های خبری و خبرگزاریهای آنلاین متمایل شده و میشوند، باز هم همین اهمیت سرعت انتقال خبر باعث شده بواسطه فراگیری شدید و روزافزون گوشی های هوشمند و تبلت ها، شبکه های خبری و خبرگزاریهای پیشرو از مدتها قبل نرم افزار های خبری نسخه موبایل را هم برای انتقال لحظه ای اخبار طراحی و عرضه نمایند.

شبکه خبری بینا نیز تهیه نسخه های سازگار با سیستم های موبایل را جهت ارایه اخبار در لحظه بانک و بیمه به مخاطبان خود در دستور کار دارد که در اولین گام پس از چند ماه تلاش تیم فنی بر روی نسخه سازگار با سیستم عامل اندروید و بهبود نسخه های آزمایشی، نسخه نهایی نرم افزار « بانک و بیمه » بینا آماده و در دنیای دیجیتال عرضه شده. « بانک و بیمه » بر روی تلفن های همراه و تبلت های اندرویدی نصب میشود و با استفاده از شبکه اطلاع رسانی بینا شما را در جریان آخرین اخبار بانک و بیمه قرار خواهد داد.

بینا « شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه » اولین شبکه خبری آنلاین در حوزه بانک و بیمه در ایران است که در دهمین سال فعالیت خود اکنون با ارائه اولین نرم افزار خبری مخصوص اندروید، در تلاش است در آینده نزدیک نسخه مخصوص iOS را نیز آماده و به کاربران آن تقدیم کند.

با استفاده از نرم افزار « بانک و بیمه »  شما می توانید آخرین اخبار منتشر شده در این شبکه اطلاع رسانی را با استفاده از اینترنت در گوشی خود مشاهده نمایید . نرم افزار  «بانک و بیمه» ، اخبار شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه را بر اساس عناوین و دسته بندی گروه های خبری در اختیار شما قرار داده و همچنین به شما امکان ذخیره اخبار را نیز می دهد بدین صورت که، «بانک و بیمه»  در زمانی که آنلاین هستید اخبار برگزیده ای برایتان ارسال می کند که شما در حالت آفلاین می توانید آن ها را مرور کنید. به این ترتیب حتی در زمان های مرده مثلا در تاکسی، مترو یا اتوبوس فرصتی ولو اندک خواهید داشت تا از گزیده اخبار مطلع شوید. امکان انتخاب تعداد این اخبار نیز به سلیقه خودتان از بخش تنظیمات قابل تغییرخواهد بود.

 

برخی از امکانات نرم افزار بانک و بیمه :

  • مطلع شدن از مهم ترین اخبار در زمینه بانک ، بیمه و بورس 
  • ورق صفحات هر خبر به خبر بعدی بدون بازگشت. و جابجایی راحت بین صفحات مختلف.
  • امکان اظهار نظر در مورد هر خبر و مطلب منتشر شده و انتشار سریع نظرات.
  • امکان تنظیم برای سرویس های اخبار مهم و ذخیره سازی آفلاین خبرها در بخش 
  • امکان بازگشت به دسته بندی اخبار از هر کجای نرم افزار.

 لینک دانلود نرم افزار  bank$insurance