نیازهای بیمه‌ای تعاونگران از طریق شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه تعاون قابل انجام است

نیازهای بیمه‌ای تعاونگران از طریق شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه تعاون قابل انجام است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون نیازهای بیمه‌ای تعاونگران را از طریق شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه تعاون قابل انجام دانست.

دوشنبه 23 اسفند 1400 ساعت 9:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه تعاون اظهار داشت: بیمه راهکاری برای پوشش انواع ریسک‌ها در فعالیت‌های اقتصادی و موجب دوام بنگاه‌های اقتصادی در مواقع بحرانی است.

وی افزود: فعالیت‌های اصولی اقتصادی و راه‌اندازی و توسعه کسب و کارهای نوین از طریق پوشش‌های بیمه‌ای در مسیر اطمینان قرار می‌گیرند و بخش تعاون نیز به عنوان بخش مهمی از اقتصاد نیازمند بهره‌مندی از مزایای خدمات بیمه‌ای برای اطمینان‌بخشی به فعالیت‌ها است.

مهدیان گفت: شرکت خدمات بیمه‌ای پوشش توسعه تعاون طی چند سال اخیر به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه بانک ایفای نقش نموده و بسیاری از پوشش‌های بیمه‌ای تسهیلات‌گیرندگان، سپرده‌گذاران و متقاضیان و جامعه تعاون از طریق شرکت قابلیت تامین یافته است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون ضمن اظهار رضایت از فعالیت شفاف و اصولی شرکت و کسب وضعیت مطلوب از گزارش حسابرس و بازرس قانونی برای دوره منتهی به پایان آذر ماه سال جاری گفت: اصالت و کفایت بیمه‌نامه‌های گوناگون همواره مد نظر ارکان مدیریتی بانک بوده است که حضور شرکت در تحقق این هدف موثر بوده است.

مهدیان گفت: در حال حاضر ۱۷ مرکز خدمت در سراسر کشور تحت نظارت و هدایت شرکت مشغول ارائه خدمات بیمه ای به متقاضیان و مشتریان بانک و جامعه تعاونگران هستند و تعمیم میز خدمت به سراسر کشور از جمله اهداف پیش رو است.

وی افزود: تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات شرکت می تواند در توسعه فعالیت ها و شناسایی مزیت ها و ظرفیت های شرکت برای جامعه کار و تولید کشور مثمرثمر باشد.

سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: تکریم و توجه کافی به سرمایه انسانی از راهبردهای مجموعه بانک بوده است و مدیریت موثر نیروی انسانی در افزایش حس وفاداری پرسنل و ارتقای اثربخشی و کارآیی آنان تاثیرگذار است.

محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: اتحادیه ها و شرکت های تعاونی از مهمترین اجزای جامعه هدف شرکت محسوب می‌گردند و با افزایش تعاملات مجموعه بانک با رسته های متنوع تعاونگران، پوشش نیازهای بیمه ای بخش تعاون از طریق این شرکت قابل انجام است.

در این جلسه حسن شریفی معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی و رامین نجمی رئیس اداره کل سرمایه گذاری بانک در خصوص فعالیت شرکت اظهاراتی را مطرح نمودند و اکبر نجفی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای پوشش توسعه تعاون، ناصر شاهسونی و اسماعیل فرهادی اعضای هیأت مدیره شرکت نیز توضیحاتی در مورد عملکرد گذشته و برنامه های پیش رو ارائه دادند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

تقویت شاخص کل بورس در اولین روز خرداد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۴۵۴ واحدی معادل ۰.۱۶ درصد، به یک میلیون و ۵۸۲ هزار و ۱۴۲ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افزایش ۲۷ واحدی به ۲۱ هزار و ۵۶۵ واحد رسید.

 • 2

راهبرد جدید «وبانک»؛ تغییر رویکرد از بنگاه‌داری به سهام‌داری و توسعه کسب‌وکار دانش‌بنیان

عضو هیئت مدیره و سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی گفت: تغییر رویکرد از بنگاه‌داری به سهام‌داری و توسعه کسب و کار دانش بنیان راهبرد جدید «وبانک» است.

 • 2

۴.۵ میلیون نفر درخواست بازنگری قطع یارانه را ثبت کردند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اینکه از حدود ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار نفری که یارانه آن‌ها قطع شده، چهار میلیون و ۵۰۰ هزار نفر درخواست بازنگری اطلاعات خود را ثبت کرده اند، گفت: در مجموع برای ۷۳ میلیون و سیصد هزار نفر در دور اول براساس اسناد و مدارک یارانه واریز شده است.

 • 2

پرداخت سود سنواتی سهامداران ۷ شرکت با سجام

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از پرداخت سود سنواتی سهامداران ۷ شرکت از طریق اطلاعات سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر داد.

 • 2

تداوم روند مثبت بورس برای پنجمین هفته متوالی

فعالان بازار سهام در هفته ای که گذشت، شاهد ثبت بازدهی مثبت شاخص کل بورس بودند. روندی که برای پنجمین هفته متوالی تکرار شده است.

 • 3

رشد ۷۳ درصدی تسهیلات به مستاجرین در موسسه اعتباری ملل

موسسه اعتباری ملل در راستای حمایت از مستاجرین بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به مستاجرین اقدام نمود.

 • 22

افت شاخص کل بورس در آخرین روز کاری هفته

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۱۱۰۴۶ واحدی معادل ۰.۶۹ درصد، به یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۹۷۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با کاهش ۴۵  واحدی به ۲۱ هزار و ۶۴۳ واحد رسید.

 • 24

خرید و فروش ارز خارج از صرافی‌ مشمول مالیات بر درآمد است

سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: خرید و فروش ارز خارج از شبکه بانکی یا صرافی‌ها، مشمول پرداخت مالیات بر درآمد است.

 • 10

شاخص کل بورس به کانال بالاتر صعود کرد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۲۲۲۵ واحدی معادل ۱.۴۰ درصد، به یک میلیون و ۶۰۶ هزار و ۲۵ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افزایش ۶۹  واحدی به ۲۱ هزار و ۶۸۹ واحد رسید.

 • 24

صندوق توسعه ملی را به سمت بنگاهداری سوق ندهیم

بذرپاش گفت: اصلاح اساسنامه در حوزه اعطای منابع صندوق توسعه باید در دستور کار قرار گیرد که هرچند تصمیماتی در حال اتخاذ است اما این روند باید تسریع شود.

 • 10

روابط عمومی نقش تعیین کننده ای در اعتمادسازی و آگاهی بخشی ایفا می کند

دکتر اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران طی پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و هفته روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

 • 4

شاخص کل بورس مثبت بسته شد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۰۸۲۰ واحدی معادل ۰.۶۹ درصد، به یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۸۰۰ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افزایش ۱۳۰ واحدی به ۲۱ هزار و ۶۲۰ واحد رسید.

 • 24

یارانه کمک‌معیشتی ماه اول به حساب معترضان حذف یارانه واریز شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واریز یارانه کمک‌معیشتی ماه اول به حساب همه افرادی که نسبت به حذف یارانه خود اعتراض کرده‌اند، خبر داد.

 • 4

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر، واریز شود

رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داد، کمک معیشتی ماه اول به حساب تمامی افرادی که تا ماه قبل مشمول دریافت یارانه بوده اما در این مرحله کمک معیشتی دریافت نکرده‌اند و متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود.

 • 22

کاهش ۵ هزار واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بازار بورس تهران پس از پایان معاملات امروز ۵ هزار و ۴۳۱ واحد کاهش یافت و به عدد یک میلیون ۵۷۲ هزار واحد رسید.

 • 10

رسیدگی فوری به شکایات مردم درباره دهک‌بندی یارانه‌ای

رئیس مجلس شورای اسلامی بر رسیدگی فوری و دقیق به شکایات مردم درباره یارانه معیشتی و دهک‌های بندی یارانه‌ای تاکید کرد.

 • 4

شرکت‌های تابعه «وبانک» در جنگ اقتصادی میدان‌داری کنند/مدیران متخلف فورا برکنار می‌شوند

سرپرست گروه توسعه ملی گفت: مدیران گروه توسعه ملی و شرکتهای زیرمجموعه باید رفع مشکلات مردم را یک تکلیف بدانند و از هیچ تلاشی برای رفع موانع تولید دریغ نکنند.

 • 22

بازدهی بیش از ۲ درصدی شاخص کل بورس

فعالان بازار سهام در هفته‌ای که گذشت شاهد تداوم روند مثبت شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی بودند.

 • 9

افرادی که یارانه نگرفتند، ۳ ماه فرصت اعلام دارند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده است، ۳ ماه فرصت دارد تا اعلام کند.

 • 22

مردم با یارانه جدید در مصرف کالاهای اساسی، مبلغی را اضافه می‌آورند/ امکان تغییر شاخص‌های تعیین مشمولان یارانه

مقام مسئول اقتصادی وزارت اقتصاد اظهار داشت: خانوارها برای مصرف کالاهایی که ارز ترجیحی آن حذف شده با یارانه نقدی جدید مبلغی را هم اضافه می‌آورند اما هدف دولت حمایت از خانوار بوده چراکه این اقدام تورم غیر مستقیمی هم خواهد داشت.

 • 8